Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


mAxL

Recommended Posts

Pa saj nima veze, tut če ne dobijo. Men je vseeno. :) Itak bo največji problem, kako Vedrana zadrzat za sabo na štartu... (če bo kdaj slučajno na Q kdo pred njim) :D Jst sem samo tko hudomušno omenil obtežitev, psihološka vojna pred startom sezone! [smoke]

Link to post
  • Odgovori 157
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Race1

Fantje kr trenirejte, ker pole bo pod 9.

Na ciljni si nabasal mene, mimo me pa nisi spustil. Najbrž si koga druzga, ki prav tako vozi Volva... Torej, za računalnik sem se po ene 14-tih dnevih vsedel nekaj čez 20h. Na serverju je bila mokr

Dejte se mal sfokusirat na pomembne zadeve, ne pa da spet jokate, da imajo določeni avti prednost. Če ne druzga prepovejte ta avto pa je. Sam nehite že skos jokat. Če si počasn si počasn in je vseeno v katerem avtu si.

Link to post

Meni je tut useeno, ker se ne mislim neki full trudit. Se pa vidi kolk treniraš. V Istanbulu sem dosegel P1 in P2 izključno z dost treninga, drugač mi ne bi to ratalo. Pa sem mel dost kil. Tko da tukaj tut ne dvomim, da se ne da Novaka zadej pustit, če bi dost potreniral.

Tko da ne se bunit. Sej je sam mini prvenstvo, kjer bo Glavač vse scat pelal :P

Link to post

Ale ko si se prijavil si pod zadnjo točko (6. zavedam se, da ima zadnjo besedo organizator) najbrž napisal DA.

Torej? [jezik12]

JeZn, sigurno sem napisal DA, drugače prijava nebi bila veljavna in to odločitev bom tudi spoštoval. Čeprav mislim, da bi bila krivična.

Se pa sploh ne mislim glede tega z nobenim kregat. Že, ko je bilo govora o obtežitvi Volvota je bil mAxL name jezn ker sem napisal kar si mislim. Čeprav tega, da napišeš svoje mnenje ne prepovedujejo nobena pravila. Rad bi pa poudaril, da NIKOLI nisem bil proti obtežitvi kakšnega avta, če se s tem avte izenači. Bil sem pa proti, da se to naredi po tem, ko se dirkači strinjajo s pravili in se pod temi pogoji prijavijo v prvenstvo. In TO (nič drugega) sem tut zdej napisal in takega mišljenja bom tudi v bodoče.

Sciroccota bom pa vozil, pa tut če 100 kg. gor obesite. Jebi ga...sem pač VW fan. [wub]

Bi pa še nekaj napisal kar leti na PEK-a.

Če je to res, da je to psihološka vojna (proti kateri nimam nič) ni prav, da jo izvaja tekmovalec, ki je obenem tudi eden od organizatorjev prvenstva. :x

Zdej grem pa trenirat! :wink:

Link to post

Če je to res, da je to psihološka vojna (proti kateri nimam nič) ni prav, da jo izvaja tekmovalec, ki je obenem tudi eden od organizatorjev prvenstva. :x

No, to smo danes prišli do ugotovitve da ne drži :)

Skratka akcija v nedeljo (vsi z 0 kg).

Link to post

Tista kombinacija prvih dveh ovinkov je carska....tam smo šli velikrat bok ob bok čez. Pa še dobr si ga lahko prislajdal notr :D

Dobr video, edino kar me moti so tiste fish-eye kamere, ki nekak ne pašejo not.

Link to post

Dobr video, edino kar me moti so tiste fish-eye kamere, ki nekak ne pašejo not.

Ka ti naj zej kekse kupim? hehe :lol: :lol:

Ja to je neka panorama k**** ko tak raztegne sliko, sej zej ko delam R2 bom mal drugačn pristop uporabu...bol zanimiv :wink: če bo seveda zgledal tak ko sm si zamislu [iz]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...