Skoči na vsebino

Sezona 2 [2011]


mAxL

Recommended Posts

  • Odgovori 157
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Race1

Fantje kr trenirejte, ker pole bo pod 9.

Na ciljni si nabasal mene, mimo me pa nisi spustil. Najbrž si koga druzga, ki prav tako vozi Volva... Torej, za računalnik sem se po ene 14-tih dnevih vsedel nekaj čez 20h. Na serverju je bila mokr

Midva s teammatom sva ga vzela na podlagi 2 kriterijev:

1. Hiter je

2. Oba sva LFS fana, kjer sciroccota čakamo že dve leti in pol, tako da ga hočeva vsaj tu vozit :oops:

Drugače je tudi Seat bil v igri. Če hočete čim bolj raznoliko, se bo dalo menda tudi zmenit. Bom povprašal :)

Link to post

Če se le da, probite menjati...nobenega pa ne silimo. Saj Volvo je tudi v primerjavi z VW počasnejši, ampak sva se z Zupanom odločila za Volvota.

Lepo bi bilo videti bolj pisano štartno vrsto...tako da oxy in Tomaž premislita in sporočta :wink:

Link to post

Saj honde tudi nihče nima :blink: Bi pa lahko imela z Murnom astro ali pa toyoto to pa se strinjam [dance]

Jaz bom spustil STCC sezono [buzara], ker sem že za WTCC sezono veliko preveč prebil vikende za volanom, kot bi si včasih želel. Če bi bile WTCC proge bi se še prijavil, STCC prog pa sploh ne poznam in nima smisla, da direkt na dirko uletim. Probal bom tudi raje kako F1 dirko odpeljat, če bo ratalo. Se pa definitivno vidimo jeseni v WTCC, kjer bom skušal končno prit do stopničk v skupnem :)

Link to post

Neki novega glede templatov...tole je en napisal na forum:

I've made my own template for the Opel Astra. I've uploaded it to NoGrip, and its pending at the moment. Should be up soon though! =)

Kmalu za tem pa še:

Cruze, VW, might do the updated Volvo too.

They are simple, but effective. =)

Upam, da bomo kmalu barval... [ok]

Link to post

A lahko kdo za hondo proba? To bi mogl bit enako (sej bi sam pa me do nedelje ni doma...). Volva sta pa itak različna 2008 in pa tanov v STCC2..

Link to post

Uh, probal zdej. Zelo zaprta proga je tole.

Pa moram še kako drugo probat s telim širokotom, da vidim a proga tok drsi ali pa je setup za en drek.

Sem pa vozil na time attack (tako se jaz učim proge [jezik12] ) 1:09:3

Link to post

Timeatack naj bi mel boljši grip...tko da mal še dodelaj setup, če ti že zdej drsi. Jst sm zaenkrat pelou 1:09:1xx (qualy) ampak bi se dalo komot pod 09 pridt, sam nisem prepričan, da v prvem poizkusu.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...