Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Jaz se dokončno odjavljam od prvenstva. Sem danes še enkrat ugotovil to kar se je dogajalo odkar imamo nov mod. Šteka na začetku.. ne vem zakaj, ampak zelo moti in sam pizdarije delam..

Uspešno sezono želim!

Naj zmaga najboljši [ok]

:D sn že mislil da res....skratka dobrodošel nazaj. Ti pa lahko povem, da tole štekanje sem danes sam prvič izkusil, je pa posledica vklopa AA. Tako da poskusi brez.

PS: Austin me več ne vidi! Razen če bodo kak oznake ob progi postavli. Tile slepi zavoji brez oznak.... :(:oops: ( Nejc sory za prvi ovinek, to je posledica tega :D)

Link to post

Čestitke vsem danes (razen meni).... [it] Bravo Gregor, trikrat sem te videl se vrteti okoli mene, pa še vedno si prišel tik za Trosta...

Q1: Soliden krog...z 1.32,4 sem bil tretji...gregor mogoče še ulovljiv, trost nikakor ne....

Q2: Naredil sem napako, da sem šel v hitri krog preblizu Vodičarju in sem se mu prebližal tam na koncu drugega sektorja in čez tretji sektor, kar me je zmedlo in izgubil sem dragoceni čas...prvi krog zato le 1,32.9...potem v drugem napaka po koncu prvega sektorja...hitre grem v garaže amapk žal vidim, da ni več dovolj časa... in tako me na koncu s 3. mesta zrine Nejc...

R: hja, sedaj po dirki sem ugotovil, da sem vozil z povsem napačnimi nastavitvami za dirko.... sem poskusil z Sandijevimi in sem takoj pripeljal na visokih 1.36... To je že bila prva napaka.... na štartu dobro, takoj na 3. mesto, potem še na 2... potem pa napaka in padel sem na začelje... dokler so gume še držale (prvih 9krogov stinta) sem peljal zelo konkurenčno in brez napak, potem so mi pa povsem popustile in sem vsak stint na koncu vozil kot po jajcih! Svetla točka dirke so bili dvoboji z Luko se mi zdi...najprej ni on mogel mimo mene, po postankih jaz mimo njega...vglavnem zelo fer in zanimiva borba... na koncu te srečno pridem do 6. mesta in ko že mislim, da vsaj nekaj več točk...pa mi dva zavoja pred koncem raznese motor... prav smešno mi je že blo kolko mi je šlo narobe!

Sedaj pa brazilija....ena izmed mojih boljših prog....upam, da bom tokrat iz Q hitrost prenesel tudi na dirko...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...