Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

Ja res je...mešanica suzuke in bahraina. Ampak mi je od vseh teh novih še najbolj všeč... Čeprav sem pa velik privrženec starih prog (Imola, A1 ring, Magny-course, stari hockenheim, stari silverstone itd..). Te nove se mi zdijo, kot da niso del f1... A mogoče ve, kje bi dobil kakšen mod za f1 iz zlatih 90ih? 91-99? Da se spet spomnim malo ko je f1 bila še dejansko f1, ne pa to sranje dan danes!

Link to post
  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

VN Abu Dhabija (Yas Marina)

Domen Kunič

Kazen: ZADNJI OPOMIN

Razlog: Opletanje in rinjenje po progi.

Anže Nose:

Kazen: Zadnje štartno mesto in prepoved nastopa v kvalifikacijah in najmanj 50 krogov (race pace) na serverju do jutri, sicer prepovedan nastop na dirki.

Razlog: Povzročil nesrečo z Janovljakom, neresnost.

Luka Zajc:

Kazen: Štart iz boksov na dirki in najmanj 50 krogov na serverju do jutri (race pace), sicer prepovedan nastop na dirki.

Razlog: Pomankanje resnosti in treninga, številne nesreče....

Link to post

Sam s certificirano motorko - belo, ne rdečo ;)

Drugače pa, prve 30 krogov je nadležna proga, potem pa postane fenomenalna, ker je zelo zafrknjena (če ne celo najbolj v celem koledarju) in je potrebno biti zelo skoncetriran. Res pravi izziv linije in zaviranj :D

Link to post

Zaradi poškodbe noge (longeta) bom skoraj zagotovo izpustil jutrišnjo dirko. Jutri imam kontrolo in če mi bodo longeto dali dol in bom videl, da sem sposoben prevozit dolžino dirke, se vam pridružim... sicer pa je tole opravičilo

Link to post

Kje pa boš sekal, itak so robniki tolko visoka da kr nasedeš......ne morem se navadit na progo, verjetno bi mogo vsaj ene 200-300 lapov nardit, tako da bom verjetno dal rep med noge pa se izognil polomu danes :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...