Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Nč vse kar lahko rečem je končno je ratala ena dirka brez napak! in ja 500 krogov treninga 14 dni po 40 krogov =) se obrestuje! Trošt je pa pač Alien vsa čast! In še enkat vse čestitke! Tudi tebi bedenik! bili smo odlični! (troboj). Zdej pa trenirat Abu dabi! Da saj enkrat letos zmagamo! Da poslovimo Schumijevo formulo tako kot se zagre =)

Link to post

Dobra dirka, na koncu mi je malo zmanjkalo moči. Moj Caterham je bil čisto izžet ;) Poštena borba od obeh Trosta in Janovljaka, ki sta še enkrat pokazala prfekcionizem. Zaslužen tretji na koncu in zadovoljen, ker dejansko sta bila pred mano le trenutno najboljša v ligi. [ok]

Link to post

Precej porazno tole od mene dons :) Nisem se mogel odločit al nej svoj setup uporabim, ki ga poznam al nej troštovga, ki ga še nism vozil. Potem sem samo pritisk prekopiral pa malo suspension, ki se je izakazalo za porazno :) Na prvem postanku sem zmanjšal pritisk in je bilo malo bolje. Potem sem se pa samo še cjazil do konca in ob težvah Kuniča pridobil eno mesto .

Link to post

Rezultati Indija 2012!

Statistika Indija 2012!

Q: Nekako mi je uspelo zadržat pole s 25.3, Eržen je bil ponovno drugi. Bravo vsem :D

R: Dober štart, potem pa večino dirke noro branjenje pred Janovljakom, zelo sem moral pazit in nisem smel narediti nobene napake. Krog pred boksi me uspe prehiteti po mesarskem a poštenem boju na ravnini, zato takoj odidem v bokse in dobim tisti ključni 2s, ki jih Nejc izgubi s krog kasnejšim postankom. Potem nekako zadržujem prednost, dokler se mi ne obrabijo gume in nimam najboljše linije skozi dolgi desni ovinek, Bedenik gre krog pred nama v boks in zaostaja okrog 5s, zato vem da moram nujno naslednji krog v boks, to stori tudi Nejc. Pridem ven praktično točno pred Bedenika, in imam prednost da sem prvi na ravnini. Postavim se na notranjo stran in modro držim linijo do ovinka, od koder odidem prvi. Potem dirkam na vso moč, še vedno sta nova aliena zadaj :D, zadnji krog malo popustim (vmes še vrteči domžek skoraj vzame zmago in dragoceno sekundo......ma kaj si delal stric :D) in komaj končam na prvem mestu.

Razburljiva dirka, še več takih, hvala vsem za pošten boj. :D Res odlična sta bila, welcome to alien club :D

Udeležba: Brez komentarja......ampak sezona gre do konca, pa četudi bomo vozili trije. Krivi ste si sami :)

Lp

Link to post

Dirko lahko opišem.... KATASTROFA !! Še ta beseda ne more opisat dirke...

Vse se je zalomilo sredi dirke, ko me v zid odnese. Za to se moram zahvaliti nekomu, ki me je Callal po Skype-u (še zdaj nevem kako je vedel da sem gor, ker sem bil INVISIBLE), mi vrže iz igrce in bum v ZID [wall] [wall] . Od tam naprej se ni dalo več normalno peljati, ker sem volan moral držat čisto v desno in nisem moral desnih ovinkov izpeljevat... Vozil sem samo še zato, da sem dobil nekaj točk...

Link to post

Jaz sem ubral zdaj že preverjeno taktiko, da quali setupa sploh ne šlatam in treniram najprej race set.

Proga mi je bila nova, na mod sem se pa že kar navadil, tako da so časi hitro padali in bili kar spodbudni.

Q: Ker sem zelo malo vozil quali setup, nisem pričakoval kaj dosti. V prvih kvalifikacijah se je še nekdo v predzadnjem ovinku zavrtel in si očitno šel pečt hrenovke na idealni liniji :D Ker nas ni bilo dosti, ni bilo škode :) V drugem delu najprej en povprečen krog, potem pa končno zelo dober (a ne idealen krog) in kar naenkrat sem bil na P2

R: Zaspim na štartu (spet) in nato držim priključek z najboljšimi. Žal pa je bil vikend predolg - 4 dni celodnevnega prevajanja in selitev danes, koncentracije ni bilo, pojavljati so se začele napake. Na koncu sem se samo trudil, da zadržim P4. Mclaren pridno nabira pike :)

Link to post

Kvalifikacije: Q1 kar dobro, Q2 slabše.

Dirka: Začel bolj počasi v upanju da bodo gume kaj dlje zdržale pa ugotovim, da nima smisla šparat :D

NAredim napako in me vrže v zid, poškodbe pa kot bi priletel z lune :D

Po tem dogodku se praktično ni dalo več vozit, tako da sem se namučil do cilja.

Čestitke prvim trem ki so bili res na kupu, udeležba pa res pod nivojem, pa še opravičil je bilo bolj malo.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...