Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

Ti maš fuzbal, si ne smeš zmišljevat. :)

Ja, torej po moje bi blo največ 6 tehle novih avtomobilov v redu za vaš fps pa to, tako da poleg Mclarna lahko še 2 ekipi izberemo.....ostalo pa vrnemo na stare.....jaz druge reštive ne vidim. To bi bil en tak kompromis, vsi ne bomo nikoli zadovoljni......torej kdor si res želi tegale novega naj napiše tukaj in bomo razmislili.....

Uredil - sennas
Link to post
  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Še po malo razmisleka........ :D Bi blo najboljše da ostanejo nove ekipe: McLaren, Lotus (da ni v konfliktu s Playtech ekipo, kot ta stari) in Ferrari.....ostale vrnemo na prejšnje verzije (in ukinitev high downforce hihih - hec? :D).

To je ena izmed dobrih idej, mnenja?

Link to post

rbr mi je bil v prejsni verziji bl usec.. Ta ima taka postran kolesa..

To je kamera kriva, ne spovnem se a je tipka Z, U al I, ena od teh. Ko si na stezi prtisn eno to pa z miško mal okol. Boš vidu če greš gor dol mal da perspektiva rata prava.

Link to post

Ti si rajš komp poštimej. Tebi rf2 še vžgal ne bi, tle mlatiš prazno slamo spet.....Dej si na 6 nasprotnikov, sam pol pazi :D. Smo leta 2012, ne bomo šli nazaj....

Sam rfactor je start 15 let. Ko sem jaz nabavu ta komp je delal ko urca sedaj pa iz leta v leto slabse. Novga pa nam kupoval, ker je skoda denarja. Grem raj na dopust za ta denar.

Link to post

Mah tole z avti ene ekipe ja, druge ne....kr nekaj....al vse al pa nobene....samo pomoje ni v tem fora. Meni dela čisto lepo, tako da ne razumem kaj mate zmrdano. Malo updatajte driverje, grafo na manj pa če to ne pomaga, zapri okno pa kišto čez okno! Ker po je najbolj da kr z gokardi brez spojlerjev furamo!

Link to post
Guest Anže Nose

hehe, se strinjam z Luko... sploh pa jaz ne zamenam tega Caterhama "za noben dnar"... sploh ker so pri prejšnemu ogledala levo-desno zamenjana... tista virtual so pa spet slabša, ker so previsoko.

Link to post

No sej dejte manj visible cars (9 in mnj, zadosti je videt) in bomo že :D. Jaz tudi ne bi menjaval zdaj nazaj, ko so tam ogledal in vse narobe....pač malo potrpite na štartu, pa bo boljše.....

@Mesarič: Napredek je pač napredek, torej ti furaš še vedno fičota, ko zdaj klobasaš res take neumnosti. Noben ti ne brani da nehaš. Jaz nisem kriv da modderji delajo take zadeve, ti pa ne branim da narediš bolj prijazno računalom, sicer pa več kot tako ti ne morem pomagat. Govoriš kot da se vlaga tisoče evrov na leto v grafične in kompe.....dej mal objektivnosti.

Se da poštimat da dela na normalnem kompu, smo našteli kako. Ostanimo pri tem kar imamo zaenkrat.

Link to post

Uradnega serverja ta teden ne bo, saj poteka tekmovanje

V kolikor bo kaki drugi server, bo napisano v to temo, oziroma če ga želite sami postaviti napišite podatke tukaj in se bo mogoče kdo pridružil.

Link to post

Proga je super!, ne dopušča niti 1 sekundo počitka :D , glede štekanja , je bolše imam 60 fpsjev na štartu , potem pa 100 ali več , in se da lepo štartat, kaj sem pa naredil, Vsi poglejte!!! če imate visible vehicles na 9 jaz sem imel na 16!!1 Ni čudno da mi je skor komp razneslo :D :D , Osebno sem imel vedno na 9 samo mislim ko smo skine menjavali da se avtomatično spremeni , oz nima veze sam dejte na 9 pa bo bolše! :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...