Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Da, tako je, sem tudi jaz zdaj ekstenzivno testiral. Če imate nad 10 vidnih bo štala.....ker so modeli (ne grafika) zelo natančni in požere dost moči......Naštimajte vsi od 6-9 visible, več ne rabite, res. In so isti fps kot prej z unim modom. Bom še detajlno dal slike kasneje kje naštimat in to.....recimo jaz fps v silverstonu 50 s 15 visibile, z 9 pa 70 in več tako da brez panike. Naštimajte tole :)

Hvala Balažicu za idejo, je rešil mod! :D

Uredil - sennas
Link to post

Ubistvu zdej rabs za ta mod tak komp, da bi bols RF2 delol :). No vcerej je bla katastrofa od dirke jaz sm se matrov cakol, da se bo spucal sam ni sans tud po parih krogih, ko sem sam fural sem po slikcah fural...ampak dobr sm ustrajol dokler nism 50 na uro cez robnik zabelol in me zavrti sm sam reku toj pa brez veze se z motorjam se tolk hit lahk cez zapels pol sm pa raj nehol :>. Itq sm bil pa zadn s cist prevec zaostanka ni blo smisla se matrat...pa se ubolevol sm cist. :D

Link to post

Pobje jaz se še enkrat opravičujem za včerajšnjo sr*nje. Gledam replay in se samo za glavo držim. Ajej. [Joj]

Sam naravnosti bi se pelu, đabe si probu zavit. :D Js sm pa tut bil čist pr robniku bolj k ne, sploh te nism prčakoval.

Link to post

Ubistvu zdej rabs za ta mod tak komp, da bi bols RF2 delol :).

Ti si rajš komp poštimej. Tebi rf2 še vžgal ne bi, tle mlatiš prazno slamo spet.....Dej si na 6 nasprotnikov, sam pol pazi :D. Smo leta 2012, ne bomo šli nazaj....

Aja: Silverstone je pod Northamptonshire/2012 British Grand Prix v igri, če iščete :)

Uredil - sennas
Link to post

Ja, pa sem sam sprobaval več exejev, patche, pa je zmer isto :D. Ne vem, neki kompromis da obdržimo res ene 2 avta ta tanova (najbolj grda od prej, se pravi mclaren pa ferrari ostaneta nova), ostalo pa damo prejšnje nazaj...ne vem, dejte kšne pametne predloge :)

Link to post

Sam zmišljujete si.......konstruktiven predlog sicer, kdo bi imel proti da mu zamenjamo nov avto s starim naj zdaj pove ali za vedno utihne. :):D Mislim da bi blo max 3 novi tile avti, torej McLaren je že zaseden (vlagam veto :)).

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...