Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Ma to ni streljačina in je drugačen sistem delovanja, zdej al uno laže ko kaže fpsje, sem pa sam meril s frapsom in nisem vidu nobene razlike med 60 in 400fps. Je tudi vse skupaj povezano z osveževalno frekvenco monitorja, to je cela komplikcaija spet, v katero se ne bom spuščal.

Škoda ker je tale stara/nova proga preveč ravna pa taka, ampak boljše kot zatikajoči zidovi (to bi spoznali prej ali slej, boljše da nismo šli po tisti poti, ker bi blo spet kregarije, kdo je koga pahnil v nevidni zid in podobne neumnosti). Morda bo zvenelo smotano, ampak če ne bi blo mene, za ono progo izd codemasters še velika večina vedla ne bi in bi ble vse polemike odveč.

Sej so za vse isti pogoji, lih kompov novih vam pa ne bom kupoval :).

Lp

Link to post

Ja, za čase nad 1.38 jih še ni blo, potem so se pa pojavljale, ko se izkoristi vsak cm steze in bi bila velika štala za dirko,ko se bi dajali za pozicije, prehitevali za krog, napake itd....Verjemite mi, da je boljše tako. Se pa absolutno strinjam da je bila prej boljša steza kar se tiče layouta........škoda ker je bila fps zahtevna in nevdine ograje....

Link to post

High downforce, krila recimo 13 12 pa vse če pustiš kot je je kvečjemu sekundo slabše od top setupa. Dvomim da tolko. Ostalo je vožnja. :) Dobiš, ko bomo na serverju lahko, to pa itak.

Link to post

Jaz imam en problem. Ne vem zakaj ampak ne morem prestaviti na high downforce. Noben gumb ne primer ne Buy, Sell ali Install. Denar ni problem, ker ga imam miljone. Preden smo zamenali skine ni bilo problema sedaj pa imam ta problem. Ali je se kdo naletel na ta problem?

Link to post

Ja, moreš prej avto kupit.......že 5 let eno in isto :D. Da ti ne teži več pa greš v test day in v chat vpišeš: ISI_BABYFACTORY, potem kupi vse avte in par miljonu dnarja :). Še zmeraj moreš kupit/inštalirat downforce in ostale zadeve.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...