Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

Namesto da rabi samo eno jedro, bo dve in bo VELIKA razlika :D. Vsaj pri meni je bila ko sem še imel c2d 2,13 in r4850. Pol fps več in ne lažem :D........poročaj in si te nasvete naslednjič zapomni ko me boš tel ovirat na q :).

Link to post
  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Posebaj pa me zanima tudi stanje Glavača in Bračiča? Kaj je sedaj s tistim fusbalom, Grega si zrihtal komp, stol itd.? :D

Ejga. Ne mi stola. :D Lj problemov ni več, motivacija je, vidiš da treninga dam kr velik skos, se večinoma v isto sekundo prebijam k eliti. Ampak me vzdevek in sreča Šumija spremlja, sreče nimam ama ništa. Laptop je na servisu, dans bi mogu nazaj pridt. Lah sanjam o tem. Če mi pa že rata na dirko prit pa pol neka bedarija rata da padem vn.

Upam da prav cajt pred Valencio dobim jajco nazaj, streniram pa točke ubodem, dost je tega zajbavanja. :D

Link to post

Za tole dirko je že na voljo izboljšan mod, linki so že pospemani po celem forumu, ampak dajem tudi tukaj, da ne bo kdo zgrešil.

Mod (NOVO od 14.6.2012 dalje):

Sloracing F1 2012 V5 HIGHRES

ALI

Sloracing F1 2012 V5 NORMALRES

Highres je za sodobne kompe (vse kar ma dobre grafične z giga rama itd....), Normalres za malo manj nove (manjše teksture, za vse z grafičnimi z ali manj od 512 rama).

Še en spam:

grab235.jpg

Uspešno dirkanje vam želi uprava SloRacinga :)

Link to post

Trost: Vceraj sem probal +fullproc + highprio .. se mi zdi da mejckn je bols sam se zmer kr dost steka. Ocitno je ta steza res prezahtevna za moj komp. Moram sedaj se probat z novim modom oziroma skini vendar slabo kaze.

EDIT: Aja glede proge same in bugov...res so kr ene nevidne stene. Ze pri izvozu iz boksov, ko zacnes pospesevati in ce si preblizu stene te kr obrne :D.

Link to post

Hm.....problemi s stenami so res preveliki, zato menjamo progo, se opravičujem.....tale je od lani in bo v redu 100% :):

Od danes na serverju:

Valencia euroracers!

Prosim prenesite še enkrat, hvala vsem za test prejšnje :). Zdaj bi moralo biti v redu.

Uredil - sennas
Link to post

Vidim razliko , boli mene kaj jaz vidm.... v praksi oz na kompu se pa pozna velik a imas ti 180 fps k vse gladko dela al pa ko imas 90 fpsju na startu pa k je 15 folka mas na startu 70 ti šteka da kumaj štartas :), Govorim o mašinah ki so stare več kot 3 leta :) Pač razlika je očitna , k da bi reku da v Call of duty al pa battlefieldu isto a imas 70 fps al pa 200 :D pač ni isto! :D

Pa drugače mi je vseno kera proga je... Jaz sam pravim da Euroracers bol prijazna za moj računalnik.

Link to post

Drgac so teli FPSji pr rfactorju cudni. Jaz sm prov FRAPS nalozu, da sm vidu kolk mam FPSjov in sm mel 60fps sam stekal je k svina ni sans furat kar je fuuuulll cudn. V keri kol drugi igrci je 60fps ze dovolj za tekoce delovanje. Pomojem mora biti razlog v tem, da se okolica hitro premika...ne vidim drugega razloga.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...