Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Ja adri res bi bla potrebna neka sprememba.. Jest sm ze enkrat (prejsnjo sezono) predlagal, da bi recimo prvih 10 moralo kvalifikacije voziti z vecjo kolicino goriva.. S tem bi se malo premesal vrstni red na startu in bi imeli zanimivejse dirke in verjetno tudi rahlo spremenjen vrstni red.

Link to post

No, zdaj vsaj vem zakaj je James Hunt v 70' ih vedno pred dirko par pirov spil...očitno je neki na tem :D . Sicer so pa takrat itak rabil jajca do nebes [smoke] [smoke]

Kaj pa telemetrija Trošt? Kako daš to na ekran...tnx?

Link to post

Tole s alkotom se ne strinjam. Trezen sem peljal okol 1.14.0 brez problema. Po treh velikih špricerjih (0,6-0,7 l belega), pa sem peljal in mislil kako sem hiter, čas pa je pokazal 1.15.7.....tako da tole se ne strinjam.

Link to post

Glasovanja je konec, stvari ostanejo kot so, torej vsi downforce paketi bodo na voljo.

df-vote.jpg

Bom pa pokomentiral nekatere zadeve.

Jaz se tudi ne strinjam s tem, da se ukine High downforce. Namreč, kot se je že povedalo, razlike bodo prehude. Žrtev tega sem bil jaz na testiranju v Jerezu, ko ste vi vozili na High, jaz pa na Standard, ste me na dirki prehitevali kot za stavo (ko so se mi obrabile gume) ...

Si se malo zaštrikal a :), potem pač ne bi bilo tega ker ne bi bilo high downforca.

Za mene je Standard prava stvar,ipak treba formula ici preko 300 km/h.

To je bil moj glavni argument, ampak ajde, konec koncev je meni vseeno, začeli smo pač s takim modom in ne bi bilo prav da se kar spremeni brez strinjanja 75% udeležencev.

Pogoji bi bili za vse enaki, kar sem vedno podpiral in bo tako tudi vnaprej. Razumem da je za nekatere boljše več oprijema, sam ne mormo govort zdaj o nekem približku realnosti če čez bazenski kompleks (šikano v Monaku) vozim s polnim plinom v 7 prestavi in da so časi tudi 4+ sekunde boljši od realnosti (brez DRS in KERS!!), to bi se vse dalo omilit. Zdaj pa razmislite kolko gripa ima formula ko gre na ravnini 310 in je 4+ sekunde na krog počasnejša kot naša :).

Aja še to...Kar ubija ni fsone, ampak rfactor1, ki smo ga ze vsi malo navelicani.

Ja po tolko letih pa verjetno res, za novince je zanimivo, za nas stare bajte je bolj ali manj rutina (čeprav sam še vedno uživam v vožnji).

Neke kvalifikacije drugačne za boljše se pa ne strinjam, more bit za vse enako, kdor je boljši je pač boljši in sem proti umetnemu ustvarjanju šova. Nek približek realnosti poskušamo ustvariti, vedno se ne da, ampak stremimo k čimbolj.

Prejšnja leta so bili modi v smislu oprijema mogoče bolj realni, je pa v fsone boljši občutek za vožnjo (ffb) in brez high downforce bi bil skoraj popoln, mislim da so ga tule konkretno posrali. Je kar je :)

Lp

Link to post

Q. finale zgresil za 4 stotinke,nato pa se katastrofalen start padem se par mest nato pa z povprecno voznjo lezem pocasi proti tockam in zaradi veliko napak drugih dirkacev se povzpnem med deset nato pa branjenje najprej pred Mesaricem in Janovljakom,ki naju le uspe nekako prehiteti potem pa se hujse branjenje pred Balazicem in nato se Kuncicem tako ,daje bilo res zanimivo.Sedmo mesto na koncu zadovoljen in cestitke prvim in ostalim ,ki so koncali.LP [ok]

Link to post

Tole s alkotom se ne strinjam. Trezen sem peljal okol 1.14.0 brez problema. Po treh velikih špricerjih (0,6-0,7 l belega), pa sem peljal in mislil kako sem hiter, čas pa je pokazal 1.15.7.....tako da tole se ne strinjam.

gojzer...mislu sem pir, ne pa alko :twisted: :twisted: :twisted:
Link to post

playtech-logo.png

CAN.gif Montreal

Datum dirke: 11.6.2012, 20:30

Dolžina kroga: 4.361 km

Dolžina dirke: 226.772 km (52 krogov)

Trening: 20:00-20:30

Kvalifikacije 1: 20:30-20:40

Kvalifikacije 2: 20:40-20:45

Ogrevanje: 20:45-20:55

Dirka: 20:55

Rezultati 2010

Rezultati 2011

Prenos proge!

Live!

(Dogajanje v živo na serverju)

Hotlaps!

(Prvih 25 časov na vsaki progi)

Canadian-Grand-Prix-Circuit-2010.jpg

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...