Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Najbolja dirka u F1 za mene.

Q1: nekoliko sati prije qualif sam vozio svaki krug ispod 1.30 ali kad sam prisao na server i u qualif nisam mogao ispod 1.30,2 mjesto

Q2: Opet isto kao i u q1 osim sto sam napravio samo jedan krug i ispalo je dobro i startu dirki sa 1 mjesta

Race: Odlican start i uspijem odbraniti prvu poziciju od Vodicara,u prvom krugu napravim jedinu napaku u trci u sector 2 ali uspijem odbraniti poziciju i onda u nekoliko prvih krugova se uspijem odvojiti i sam voziti i povecavati prednost,taktika mi je bila prvi put dobra i u pravom krugu sam otisao u box.

Odlican vikend za mene,Cestitke svim a narocito Denisu koji je bio odlican a narocito Marinu na odlicno 5 mjesto i prvim bodovima u f1.

Vidimo se u Spaniji.

Link to post
Guest Anže Nose

BEMTI, spet nas je blo veliko na dirki! kar tak naprej!

Q: naredil sem praktično nič krogov treninga s praznim, mislim da čas okoli 30.9, spet se mi je izmuznil drugi del Q, 11. mesto.

R: ne najboljši start, sicer na zunanji strani steze, v najpočasnejšem ovinku pa se ravno pred mano naredi nek incident, tako da prehitim 3-4 bolide. Od tam naprej pa so sledile res neverjetne, čiste borbe. Bil sem v skupini od 7. do 10. mesta, borb pa res veliko, tako da je bila prava uživancija tale dirka. Imel sem res nekaj enkratnih borb, denimo z Borakom, Rihterjem, ki je bil za nekaj hitrejši od mene, me prehitel, potem spet jaz njega... Spomnim, da sem zasledoval skupinico 3, ki so se krvavo borili med sabo, tako da v zavoju št. 8 vsi naredijo manjšo napako in jaz po pregovoru (kjer se prepirajo trije, četrti dobiček ima) zletim mimo. hehe

Torej dokaj pozno sem odšel v boks (taktika 1. postanka, hard/hard), vendar zgodi se da prekoračim omejitev XD. Ves pieced off se odpeljem na progo kjer bi se lahko spet boril za solidna mesta, vendar treba je odslužit kazen STOP/GO, tako da podarim sotekmovalcem okoli 20 sekund in lahko sem se poslovil od točk. Škoda res, zmankala je smetana na vrhu tortice, drugače pa ena najbolj pestrih dirk dosedaj, upam da do njih še pride :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...