Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

Ko sem probal mesec dni nazaj mi noben od modov sicer ni bil nič posebnega, pa še vse je v rf1, kar mi je že dopizdil, tako da se bom glasovanja vzdržal.

Brez vseh pomoči... :P To mene itak moti že 2 leti tako da tudi tukaj veste moje mnenje.

Tudi sam bi mogoče raje videl malo krajše dirke... kaj pa vem, uro pa deset minut, kar je bilo po večini nekje povprečje, je že kar dolgo. Sploh če ostaneš nekje sam in potem 50min hotlapaš. Jaz bi bil mogoče vseeno za malo večjo obrabo in porabo, tako da bi bili min 2 max 4 postanki, in tako celotno dolžino dirke nekje od 45 do 60 min.

Link to post
  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Glede KERS in DRS v fsone: Mislim da ne deluje brez original exeja in je tudi precej komplicirano za nastavit, tako da verjetno ne bomo rabili.

Najbrž bo danes zvečer server z fsone in Imolo iz 2011 rft packa. Zlowdajte.......bom javil zvečer.....

Link to post

Jaz imam se en predlog :P NUJNO! da imamo kaki program da vsako dirko lahko pogledamo telemetrijo katerega koli voznika .. (Sodniki seveda) , pa ne to narobe razumet , samo dan danes ni vec nobenemu zazaupat :D oziroma lepo je nekomu recti vsaka cast :D Ker ves da je 100 % cist :D

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...