Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

Zaenkrat sem bolj v smeri fsona 2011, je pa res da nisem dosti testiral. RFT se mi zdi nekam preveč arkaden, lahek in čuden, ima pa fine proge ki jih bomo verjetno uporabili. Bomo organizirali testiranja.....več podrobnosti o izbiri dirkalnikov sledi enkrat ta mesec, če bo po božje. :D

Lp

Link to post
  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

RFT je RFT, nč novega. FSONE je pa za 2009 mod nardil nek napol patch pa se mi že kr moti ko pomislim kok enih bugov se tu not lah skriva.

Nekak me noben od njiju ne potegne. Mogoče za odtenek bolj FSONE, ker je pač neki drugačnega. RFT mam že vrh glave, pe še zasrali so se mi s tem vsiljevanjem TVstyle pa rfdyhud, k mi je kompletno instalacijo 3 modov zasral....zažrlo se je ko parazit..

A ORL poljaki nč ne bodo za 2011 meli?

Link to post

Sem na hitro probal zdajle oba v Imoli in vam rečem da ni primerjave ker je fsone tolkrat boljši namreč! Se čuti avto, ma težo, ffb je odličen, medtem ko pri rft je kar nekaj igračkast, se ne pelje tako lepo no, ni občutka nobene teže bolida, kot da ne bi peljal......na hitro opažanja :D.

Peljal sem mclarna, en avto na stezi, fsone ma +20 fps več.

Link to post

Komaj čakam, da začnemo z dirkami, sam še nisem sprobal modov, bom pa danes in pa jutri, potem pa glasujem. Glede termina pa mi je sreda čisto OK.

Mogoče bi predlagal, da bi vozili samo z dvema vrstama pnevmatik, Soft in Hard. Mogoče bi bilo še bolj zanimivo.

Link to post

Pravila bomo poskušali čimbolj približati realnosti (v okviru danega moda), pnevmatike bodo sigurno samo 2 vrst. Za termin bi najraje videl srede. Kar se tiče pomoči pri vožnji predlagam da se vse ukine razen avtomatske sklopke.

Link to post

Tudi jaz sem za, da se izklopijo vse pomoči, razen seveda sklopke. Mislim, da sedaj bi pa že morali tisti, ki ste redno nastopali v lanski sezoni, vsi obvladati tako vožnjo. Bi pa jaz skrajšal dirke za nekaj krogov (5-10%), pa morda termin prestavil na osmo uro zvečer, čeprav to mi je bolj kot ne vseeno.

Link to post

Tudi sam sem še danes probal Fsone mod in moram priznat, da mi je kar všeč oz. je boljši of RFT v skoraj vseh pogledih. Razen vizualno je RFT dost bolj dodelan. Tudi nivo oprijema mi je zelo všeč, saj nekako lahko peljem avto do maximuma, kar v orl modu nikakor nisem mogel. Upam, da se ta grip nebo kaj spreminjal, ker imam že teh drsalnic več kot dovolj. Tako, da moj glas spremenim iz RFT na FSONE. [ok]

Bo kaka pripravljalna dirka organizirana?

P.S. a mi lahko nekdo pove, kako aktivirati DRS? KERS sem si nastavil in deluje, DRS pa še vedno ne... Vem da je to razloženo v eni temi, vendar je ne najdem. Tnx...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...