Skoči na vsebino

Sezona 4 [2012]


Recommended Posts

  • Odgovori 2,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Mineva že teden dni odkar so se nazadnje pomerili vozniki prvenstva Formule 1. Kljub temu, da se nekateri dirkači že zavzeto pripravljajo na nadaljevanje sezone se še enkrat ozrimo na dogodke v Manami

V ponedeljek se je tudi uradno pričela nova sezona prvenstva Formule 1 v ligi SloRacing. Le to je z zmago najbolje pričel Gregor Vodičar, ki je s svojim Red Bull Renaultom uspel ugnati oba dirkača Mcl

Popravek

Sej vse lepo in prav in hvala za pohvale in vse samo prosim - komentarje pišite pod temo ''Video'' (itak bomo vedeli pod kaj se navezuje), denimo ta tema tukaj pa je samo za videje, da bo kar se da pregledno ane. [ok] p.s. vem da kompliciram sam si nemorem pomagat. :shock:8)

Link to post
  • 2 weeks later...

VN Valencije - Slo Racing

Evo moja prva montaza je tu , zato se opravicujem za kakršenkoli napake, ce sm koga spustil mi je tudi zal, ker je enostavno preveč materiala tako da je tezko vse najditi hehe.

Lpp

Link to post
  • 6 months later...

Ker se začetek nove F1 sezone že nestrpno pričakuje, je pravi čas, da se začnemo odločati o tem kateri mod bomo uporabljali v naslednji sezoni. Za začetek smo se odločili, da bomo še vedno vozili igro rFactor 1, ker ima njen naslednik še nekaj težav. Možno je, da se tekom sezone v kolikor bo to izglasovano z aboslutno večino (75%) igra spremeni.

Na izbiro imamo 2 moda, ki sta med seboj zelo različna, zato prosim, da pred glasovanjem oba tudi sprobate.

Prenos&--#62; FSONE

Prenos&--#62; RFT

Glasovanje za mod je javno, ker želimo, da glasujejo le resni člani, ki imajo resen namen nastopiti v novem prvenstvu. Glasovi "padalcev" se ne bojo upoštevali.

Glasovanje se zaključi 31.1.2012

Uradni server s fsone 2011 je postavljen.

OFFLINE

Ime: SloRacing Fsone2011

geslo: sloracing

MOD: Fsone club 2011

Proga: Imola 2011 Euroracers

Link to post

Še moje mnenje glede modov...

Fsone ima veliko boljŠi vozni model kot rft, kjer je filing da voziŠ po zraku in da avto nima niti najmanjŠih fedrov. RFT zgleda lepŠe in ima neke za moje pojme nepotrebne dodatke (kers in drs) :P Torej moj glas definitivno fsone..

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...