Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

hum.. Tim a si siguren, da imas samo 1 instalacijo rfactorja? Drugace pa mislim, da je imel nekdo podoben primer kot ti, sam se res ne spomnm kdo bi to bil in kaj tocno je blo..

Torej, pravilo motorjev odpade. Razlika v performencih je.. Vsaj jaz sem jo opazil in sicer cca 0,5s na krog med 1 in 4.

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Tim imel sem podobno težavo, vendar pa sem uspel najti datoteke. V mojih dokumentih izbereš ''prikaži skrite datoteke in mape'', potem klikneš ''AppData'' - ''Local'' - ''VirtualStore'' - ''Program Files'' - ''rfactor'' ...

Link to post

Zdajle sem se malo igral in sprobaval porabo na SS gumah...

Moram rečt da tudi pri 2x obrabi gume še vedno zdržijo ogromno... potem sem probal še 3x in 4x in tudi tukaj se da kar nekaj odpeljat z njimi (recimor pri 3x obrabi še vedno krepko več kot 10 krogov). Tako da bi bilo za probat še hard gume in potem zbrat tak faktor da hard guma zdrži ravno nekaj več od cele dirke... Moje mišljenje.

Mogoče ne bi bila slaba ideja tudi o 2 in več postankih (posledica obrabe gum), kot bo to zgleda letos v realni F1.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...