Skoči na vsebino

Sezona 3 [2011]


Recommended Posts

Naj še enkrat povdarim, da povejte predloge, ki jih imate, da ne bo potem spet isto kot lansko leto, ko so si nekateri par dni pred prvo dirko začeli izmišljevati kaj vse jim ne paše. Bračič, povej še ti katero ekipo boš imel, da smo s temi "top10" zaključili.

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Z dirko v Braziliji se je zaključila letošnja sezona Formule 1. Na zadnjem dejanju sezone, ki je odločalo tudi o naslovu prvaka med posamezniki, je slavil Andrej Trošt pred Vedranom Kraljem in moštven

Novo dirkališče v Indiji je prvič v zgodovini lige SloRacing gostilo dirkače Formule 1. Gregor Vodičar je tokrat vknjižil suvereno zmago, Andrej Trošt ter Vedran Kralj pa sta izkoristila darilo Janka

Vozniki prvenstva Formule 1 so se podali v drugo in odločilno polovico sezone. Dirkalniki so zahrumeli že enajstič v sezoni, šestnajst dirkačev pa se je pomerilo na izvrstni nemški stezi Nurburgring.

Posted Images

Načeloma, bi se res dalo nekako "zaustaviti" tiste najhitrejše. Mogoče z dodatnimi litri goriva na kvalifikacijah. Sam nadzor bi potekal precej enostavno s hitrim pregledom .xml fajla. To bi pomenilo, da bi bili mogoče tisti najhitrejši pomešani na sredini štartne vrste in to bi posledično pripeljalo do več prehitevanj med samo dirko. Je pa res, da bi se s tem načinom precej oddaljili realni podobi formule ena.

Link to post

1. Gregor Vodičar - RedBull (Vettel)

2. Andrej Trošt - RedBull (Webber)

3. Mirko Novak - Mercedes (Rosberg)

4. Jani Šoster - Mercedes (Schumacher)

5. Andrej Mesarič - Ferrari (Massa)?

6. Rok Prosen - Ferrari (Alonso) ?

7. Grega Bračič - BMW Sauber Ferrari ( Kobayashi )

8. Matic Metelko - (Še nima statusa donator)

9. Boštjan Dolinar

Ste bli pa hitri s to temo, sploh nism opazu :D

Pa dejte lepo vas prosim, ne glede na glasovanje, na 50% dirke. Ker 75 pa tk ubija da se po treningih sploh ne veselim več še več kot 1 uro nepremično na stolu sedet, pa še to tk pozno zvečer. Čist zlaman pol spat grem.

  • Upvote 1
Link to post

Lej, sam si reku da je zdej cajt za mnenja. Pa tk neumestno pa tut ni moje mišljenje, 75 posto je velik...in mi nimamo adrenalina kt prava F1 da nas to drži pokonc, tle sedim celo uro brez da mrdnem.

Če bi recimo vse skupaj 1h nazaj prestavli pol bi še nekak 75 blo ql.

Link to post

Le na daljše razdalje se lahko izkaže kdo je res dober al pa ne.......tako je vsaj moje mnenje, zato sem glasoval za 100%. Kar bo izglasovano bomo pač vozili.

Ma pa jasno vsak pravico do svojega mnenja, kar iz tvojega posta, Bračič, ni razvidno.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...