Skoči na vsebino

Formula 1


bremzy

Recommended Posts

  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Williams Martini Racing uradno    

Posted Images

Škoda da Williams dela tako amaterske napake. Pa tudi ne vem zakaj vsi hvalijo Bottasa, ko pa ga Massa nažge za 30 sek po mokrem. Pa še to vemo da Massa ni najboljši v dežju (Silverstone 2008 :P).

 

Če bodo že menjali Kimija pri Ferrariju upam da se odločijo za Hulkenberga  [ok]

Link to post

Pa tudi ne vem zakaj vsi hvalijo Bottasa, ko pa ga Massa nažge za 30 sek po mokrem. Pa še to vemo da Massa ni najboljši v dežju (Silverstone 2008 :P).

Jaz mislm, da je z danajšnjimi komplikacijami s throttle mappingom taka primerjava mal preveč odokovna (od oka :D ), še posebej v takih pogojih. Samo poglej kolk je zgubu Verstappen med P3 in in Q1, ker so mu spremenili mapping... Predvidevam, da ima Bottas s svojim načinom vožnje (v primerjavi z Masso) veliko agresivnejšega, kar je po dežju zelo slabo.

 

...Al si opazil ta vzorec v več dirkah, ker jaz ga nisem?

 

PS: Kaj se pa dogaja z Kimijem? Tole je katastrofa..

 

Evo, spet problemi z gasom (in robnikom..). Tole je na dirki (ni blo na TV)

 

https://www.youtube.com/watch?v=CowtAuigNz8&ab_channel=DarrellCresswell

Uredil - terga
Link to post

Moj point je ta, da do sedaj ni prikazal nič takega, da bi rekel da si zasluži mesto v TOP ekipi (no saj mogoče Williams je to že :) )
Kar se pa tiče agresivnosti, je pa tvoja izjava čisto mimo, saj se mora dirkač prilagoditi razmeram na progi, če tega ne zna pač ni odličen dirkač.

 

Mislim da je Ferrari lani na Japonskem izgubil večkratnega svetovnega prvaka :(

Link to post

Se strinjam s tabo, ampak, ko sem govoril o agresivnosti, sem govoril o engine mappingu, ne o njegovem stilu vožnje. Hočem rečt, da je tvoja primerjava preveč na pamet za razmere včeraj, ker ne poznaš ozadja, zato sem tud vprašal za dodaten primer, ki te je pripeljal do tega zaključka. Res misliš, da lahko 30 sekund prednosti v tako kratkem času nastane iz razlike v talentu (še posebej, ko govorimo o Massi)? Dej no prosm..

Link to post
  • 2 weeks later...

Vsakič,ko zapusti ta naš planet kakšen mlad človek nas to zelo prizadene in prav tako je sedaj. Tokrat je svet znova pretresla novica iz sveta motošporta.

Umrl je mladi,komaj 25 letni Francoski voznik formule 1 Jules Bianchi . 

 

84350107bianchiepa.jpg

Mladi 25 letni Jules je bil v komi od lanske oktoberske hude nesreče v Monzi,kjer se je zaletel v stoječe oz. parkirano vozilo za premikanje poškodovanih bolidov iz dirkališča . 

 

7802028803cb04f7-d751-4e.jpg

 

Jules je umrl v bolnišnici blizu domovanja svojih staršev. Starši so izjavli,"da se je njihov sin boril do konca,tako kot vedno,ampak danes se je njegova bitka končala".

 

Na Twitter-ju je odprta nekakšna žalna knjiga,kjer se lahko vpiše kakšna misel,izreče sožalje.

Link to post
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...