Skoči na vsebino

Formula 1


bremzy

Recommended Posts

  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Williams Martini Racing uradno    

Posted Images

Play je dobil konkurenco v kategoriji pisanja najdaljših stavkok na forumu :D

Letošnja sezona še naprej brezvezna.. Mercedes brez težav nepremagljiv.. Tako bo še vsaj dotlej, ko pride honda v formulo 1 in mogoče naredi konkurenčen motor švabskemu..

Link to post

Samo, da te dominance niso bile tako hude kot je letos.. Tako kot je rekel Alonso.. Če bi mercedesi peljali na polno bi vse prehitel za krog... Pa še to.. Najraj bi se kar zjokal ko poslušam tele mlinčke letos..

 

https://www.youtube.com/watch?v=V89qnPZrrVs

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZPeTyg9Tkrw

Link to post

Skopušnik vsaj nism po vetru tko kot nekateri.. Sploh pa ni to edino kar me moti.. Vsaj toliko če ne še bolj me moti vse to omejevanje, šparanje materiala in nasplošno pomanjkanje pravega dirkanja.. Praktično edini pravi boj v celotni sezoni se je odvil ravno med Mercedesovima dirkačema v Bahrainu (pa mogoče Vettlova dirka v Barceloni).. Tisto je bilo edino za pogledat letos.. Sam osebno teh umetnih prehitevanj s tipko (beri DRS) ne štejem pod nobena prehitevanja, ker mislim, da ni ravno težko pridt mim z 20km/h+ višjo hitrostjo. V veliki večini teh prehitevnj imam občutek, da gre prej za prehitevanje za krog kot pa za pridobitev enega mesta... Meni so bile dirke pred 10, 15 leti veliko boljše ker so bila tista prehitevanja, ki so se zgodila toliko bolj spektakularna, pa tudi če na koncu niso bila uspešna..

 

Na kratko.. Zje*** so F1 u nulo...

Uredil - gregor vodicar
Link to post
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...