Skoči na vsebino

Formula 1


bremzy

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odgovori 2,5k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Williams Martini Racing uradno    

Posted Images

Za Williams bosta vozila plačanca Stroll in Sirotkin, bodo pa vsaj za testnega voznika imeli pravega dirkača - Kubico :D Naj bi vozil tudi nekaj prostih treningov, in mislim da bo malo blamaže če na FP1 premaga stalnega voznika :) 

Link to post
  • 4 weeks later...

Samo to da mogoče ni bila samo Honda kriva, da se partnerstvo ni obneslo.
Torro Rosso je bil letos prvi avto, ki je zapustil garažo na prvem testiranju.


@daks
Če še nisi gledal ti priporočam ogled dokumentarca Grand Prix Driver.

Mclaren je prvi shakedown zamudil zaradi tega, ker niso imeli pripravljenega floora.
Če bi naredili ta shakedown bi ugotovili probleme z oljno posodo, posledično ne bi izgubili testnih dni itd.

Sam osebno sem bil navijač Mclarna dokler je za njih vozil Hamilton.
Se mi zdi da se je njihov propad začel leta 2013. Namesto da bi naredili evolucijo najhitrejšega dirkalnika leta 2012 so naredili revolucijo (sprednje vzmentenje iz pushroda na pullrod) in vsi vemo kako se je to obneslo. :dodgy:

Link to post

Možno da je res Mclaren nosil del krivde za neuspehe partnerstva Mcl/Honda zadnjih 3 let, ma da Honda ni pripravla mašine, ki bi bla po moči vsaj blizu konkurentom... ne vem, zagovarjat Hondo za to kar je pokazala ta tri leta samo zato ker ti Mclaren ni všeč je mimo.

Sam nisem nek zagret fan nobene ekipe, dajem bolj poudark na voznike, tko da me res zanima kje bo Mclaren letos, ko se ga da direktno primerjat z Redbullom in fabriško ekipo. In da končno Alonso dobi konkurenčen paket, da bomo vidli čimveč neposrednih fightov med njim, Maxom, Hamiltonom, Ricciardom, Vettlom - predvsem to, tko da ne glede na to, da mi kateri šofer/ekipa ni cool, še skos si želim da so vsi v špici in se "koljejo" med sabo. Konc koncev so mi zmage in rezultati sami tut ratal nepomembni, dobro tekmo/vožnjo cenim po direktnih fightih, ne po tem, da je naslov osvojen na Madžarskem.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...