Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2011]


Recommended Posts

Jaz pa vse, kar bi rad povedal: Hvala za prvenstvo Amaroli , z svojim izkopickom sem zadovoljen, ter zelo vesel da sva s Mrharjem osvojila 4 mesto z Lotusom [it] in sevede da ne pozabimo, vse CESTITKE za OSVOJENO PRVENSTVO Gerogorju Vodicarju! [champ][ok] , sevede pa nemorem iti mimo Adrija , ker je odlicno skrbel za galerijo slik in odlične komantarje , resnično upam da bos to počel se naprej!

Se vidimo v prvenstvu F1!!

Link to post
  • Odgovori 1,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mah.. nevem kaj eni ustvarjate na startu..pa drugič izberite mod, ne to s****.

Video Long Beach

Video Kyalami:

Posted Images

Seveda čestitke Gregorju za osvojeno prvenstvo,PIKNIK SEVEDA BOOOO, ampak bi mu pa vse točke pobral,ker takele napake pa še nisem videl.Po mojem je premalo treniral, ampak mu je treba oprostiti,ker je nov.hehehehe :D

Še enkrat hvala SLORACING EKIPI mojmu bratu Nejcu za končno četrto mesto ekipe Lotus ter čestitke Matej Resmanu za 18.mesto pozdravu bi tudi Sašo Prosena za udeležbo ogleda PIKNIK placa in komaj čakam ,da se spoznamo. [it] [it] [it] [it] [it] [it]

Lep dirkaški pozdrav vsem Armarolijevcem in dober dan F1 [ok]

Skoraj pozabu ADRI ti pa samo tako naprej pa se bomo ob tvojih komentarjih še naprej zabavali.lp

Uredil - mrhar
  • Upvote 1
Link to post
  • 3 months later...

Tema je namenjena vsem video povzetkom z dirk prvenstva Formule Armaroli v ligi SloRacing. Naredil sem jo zato, ker galerije v kateri so bili vsi filmčki ni več in ker sem imel na računalniku še vedno shranjeno vso vsebino, bi bilo škoda, če nebi ničemur koristila. Prosim, da se tukaj ne piše komentarjev - zaradi preglednosti. Če pa ste izdelali kakšen video na podano temo in ga še ni v temi pa ga lahko mirne volje dodate. [ok]

Prizorišče št. 1: Magny Cours (8.12.2010)

Prizorišče št. 2: Adeleide (22.12.2010)

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...