Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2011]


Recommended Posts

Zdaj 2, 3 urce pred dirko pa res nemormo kar prestavljat zadeve. Bi se morali pa par dni prej spomnit in ne zmeraj zadnji trenutek... Jaz pridem, ker bo tale prva tekma danes zagotovo tipanje nasprotnikov, če Barca ne zadane v zgodnji fazi tekme..

Link to post
  • Odgovori 1,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mah.. nevem kaj eni ustvarjate na startu..pa drugič izberite mod, ne to s****.

Video Long Beach

Video Kyalami:

Posted Images

Komplicirate kot da smo neka mednarodna superliga..

Pa ne mi z ''pravila so pravila''. Točno veste zakaj prošnja, fuzbal je dans, jutre ga ni. Pa teh 10.15 k nas pride na dirko pa se res ni težko zment pa za 1 bogi dan prestavt no.

Urnika se ne spreminja! Jutri pa kdo drug ne bo mogel!

Link to post

Joj joj joj... bolj vidim, da sem lahko konkurenčen, manj vadim :)

Q: Peljal nad 1:25 in se nisem niti trudil, saj bi z nizkih 1:23 (kolikor sem bil sposoben) samo motil najboljše pri boju.

R: Kar dober prvi krog, nato pa v naslednjih krogih par lastno zakuhanih zasukov. Ko sem bil na zadnjem mestu, je pa šlo potem naprej... na koncu P10 in lep boj z Nejcem Janovljakom. Za zaključek dirke se splača it pozno menjat gume.

p.s. če bi vedel kako se izklopi damage repair, bi tudi bil 20-25s bolj spredaj [Jaoo]

Link to post

Lepa dirka, čestitke vsem ki ste prišli.

Q: Za moje razmere mi je uspel kar soliden krog, čeprav je bilo še dobre pol sekunde rezerve.

R: Soliden štart, pridobil nekaj mest, nora je bila mini borba z Metelkom, ko sva vozila nekaj ovinkov en ob drugem. Žal sem storil napako in izgubil tri mesta, za posladek pa dobil pogled v ogledalu kjer se je šopiril Vodičar. Naredil je lep manever in me seveda prehitel. Sem pa jezen ker so potem imeli trije pred mano takšen troboj da te srat pritisne, jaz se pa nikakor nisem uspel priključiti, da bi nastal četveroboj. Zadnjih 10-15 minut pa znova vožnja za Mirkotom na razdalji 3s in spet nikakor nisem uspel priključit, da bi nastala borba, nato pa je sledila še napaka v predzadnjem krogu.

Kakorkoli že ta proga mi je še najmanj ustrezala do sedaj, tako da sem kar zadovoljen s sedmim mestom.

[it]

Link to post

Q: Jih ni blo, drugač pa vejretno bi bil prvi ali drugi.

R: Jah.. štartal sem bolj previdno, vendar moram pohvaliti vožnjo vseh dirkačev, ki je šla res na nož, vendar je bila izredno fer, brez kakšnih nepotrebnih incidentov. No nato se je začelo prebijanje naprej. V prvem krogu mislim da mi je uspelo priti na 9 mesto in vse je šlo lepo, dokler nisem ujel obeh rdečih Dallar. Jao jao :) Sej so bli lepi boji, brez incidentov, samo kako sem bil pa živčen k nism mogu mimo Janija. Tukaj je bilo res nemogoče prehitevati, če voznik spredaj ni naredil napake. No nato nekako le pridem mimo in potem grejo vozniki pred mano v bokse in se zapletejo v boje, kar je šlo seveda meni na roko, saj sem s tem pridobival proti vsem zasledovalcem. No na koncu 2. mesto, ki ga res nisem pričakoval. Je pa bila to ena mojih boljših dirk na sloracingu. Hvala vsem udeležencem in čestitke zmagovalcu!

LP!

Link to post

Q: 9. mesto...dalo bi se še hitreje, vendar bi težko pridobil kaj mest. Večni problem imam s setupom!sam nemorem sestavit konkurenčnega setupa! če ga slučajno dobim od katerega, sem takoj pri vrhu, z mojim pa nekje v sredini. [buzara]

R: na dirki nič presenetljivega...kot ponavadi preveč pazim, da se ne zapletem v nesrečo, pri tem pa izgubim mesta. Tako sem iz 7. padel na zadnjo! [Joj] Potem sem se nekako prebil naprej...brez kakega resnega dvoboja do 9. mesta. Ostali pred mano so bili prehitri, za mano sem pa obvladoval situacijo. Nič kaj zanimiva dirka zame, z mislimi sem že pri f1 2011 sezoni.

Link to post

Štart kar dobro uspel potem pa težave z Kunčičem in dirke je bilo konec plu boxi 38s, na koncu pa kar zadovoljen morda več sreče na naslednji dirki.Čestitke prvim trem ter meni za 12mesto. [smoke]

Link to post

Q odpeljal uredu in pole.

Dokaj nezanimiva dirka zame, vodil od starta do cilja. Vedel pa sem, da bo Vodičar prišel prej ko slej na 2. mesto. Takrat je bilo nekoliko zanimivo saj je bil kar nekaj časa hitrejši, sem se ze nekako ustalil v monotonost dirke in zato nisem našel hitro odgovora. Po boxu sem si zadal, da naradim nekaj hitrih krogov, kar mi je tudi uspelo in zadnjih par krogov spet lahko vozil bolj zaspano.

Cestitke Vodicarju, mislm da bi mela kar zanimivo dirko, če ne bi štartal od uzad. :)

image11.jpg

Link to post

Q: Sem odpeljal PB tak, da sm kr zadovoln.

R: Štartal sem zelo slabo in padel na 6. mesto če se nemotim. Po težkih mukah se mi je uspelo prebiti mimo Rihterja in Novaka in nato, ko sem se približal Troštu, sem se odločil, za res zgodnji postanek. Sveže gume so mi omogočile, da sem vozil hitreje kot nekateri pred mano. Tako sem 'za las' prišel pred Kralja po njegovem postanku in nato pozneje še pred Trošta. No situacija se je tedaj obrnila. Tako Kralj kot Trošt sta bila na svežiš pnevmatikah in sta se dobesedno prilepila na zadek mojega Bennetona in takoj sem vedel, da me čaka zelo težko delo. No na mojo srečo pa je bila ta proga res zahtevna za prehitevanje, tako, da mi je uspelo zadržati pozicijo do konca dirke, mislim pa, da se bo Kralju danes še sanjalo o napisu 'CAMEL' na zadku Bennetonatongue.gif.

Čestitke vsem ostalim dobitnikom točk, še posebej Vodičarju za izjemno dirko.

LP!

Link to post

Še moji utrinki z dirke.

Q: Odpelajl sem svoj najboljši krog, kar je bilo dovolj za 3. mesto. Mislim da hitreje nisem mogel odpeljati, zato sem bil zadovoljen.

R: Soliden štart, obdržal sem tretje mesto, bil mogoče malo hitrejši na začetku od Vedrana, vendar mi ni uspelo ničesar storiti glede tega. Potem sem v 7 krogu naredil majhno napakico, izgubil sem 4sec, kar se je izkazalo za odločilno v boju za 3.mesto. Približal se mi je Metelko na sekundo in potem je hitro šel v boks (dobra taktična poteza), jaz pa sem čakal do 17. kroga, in iz boksov sem prišel tik za Metelkom in Kraljem, bil sem nekoliko hitrejši od tega dvojca, a mi nikakor ni uspel noben napad. Ker sem imel pred Novakom 30 sec sem poizkušal v zadnjih krogih vse da pridem pred vsaj enega od njiju, a sem se pri obupanih poskusih prehitevanj zavrtel in končal 10 sec za tem dvojcem.

Izjemno dobra dirka, kjer je v boju za vrh odločala vsaka najmanjša napaka in žal sem jo ravno jaz naredil hehe. :) Če bo taka konkurenca še naprej se nam ni bati za prihodnost slovenske virtualne dirkaške scene. [it]

Pa lep pozdrav vsem

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...