Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mah.. nevem kaj eni ustvarjate na startu..pa drugič izberite mod, ne to s****.

Video Long Beach

Video Kyalami:

Posted Images

vse zahvale NEJCU,da mi komp zrihtu tako,da naj se spektakel začne hvala bratec.....sem mal vozu pa upam,da bom z cajtom 1 20 686 konkurencen pa 1 22 341 z polno.se vidmo danes na dirki...lp SREČEN SEMMMMMMMMMMMMM [it][champ]

Uredil - mrhar
Link to post

Mogoče mogoče še jaz pridem... nič ne obljubim... baje mam danes še prost dan tako da bomo videli...

Ne vem kolk bi se hodil blamirat. Krog še nekako postavim... 1.21 ki sem ga uspel doseči včeri potem zvečer v parih krogih... mogoče bi šlo pa še kaj dol danes... Bolj je potem spet problem konstantnost, ki je pa ni če ne treniraš mal več kot ene 15 krogov.

Se pravi nič ne obljubim.

Link to post

Ma to ni res, ze 2. zapored nič ne bo z mano... Ni me blo za rač. cel tedn. Delam zdaj cele dneve, pridem dam okol 8h in se mi ne da furat nič, sam še pred TV ležat. Tko al tko kroga še naredu nisem, da bi pa 5min pred dirko odpeljal kak krog, bi pa že res se mi mogl dat, pa se mi res ne. Tko da me spet ne bo na dirko.

Upam pa da bom vsaj našel cajt za pregledat okayamo kazni (maxl) :P

Link to post

Še enkrat, kazni (pazite tisti ki morate štartati iz boksov:

- Vedran Kralj: štart iz boksov na naslednji dirki, na kateri nastopi (obrazložitev, preagresivnost, povzročitev nesreče in nepravilno prehitevanje voznika Dallare v prvem krogu dirke)

- Grega Bračič: odvzem 5-ih točk, ko jih dopolni (obrazložitev, nepravilno prehitevanje in zapiranje nasprotnika)

- Silvo Kunčič: odvzem 2-eh točk, ko jih dopolni (obrazložitev, povzročitev nesreče v 12. krogu)

- Marko Geiser: štart iz boksov na naslednji dirki, na kateri nastopi (obrazložitev, dalj časa stal na nevarnem delu steze, ter nepravilno prehitevanje voznika Lotus-a)

- Jani Šoster: odvzem 1 točke, ko jo dopolni (obrazložitev, nepravilno, preagresivno prehitevanje v 12. krogu)

- Grega Balažic: odvzem 3-eh točk, ko jih dopolni (obrazložitev, prepozno zaviranje in nalet voznika Dallare v 3. krogu)

- Janovljak - Novak: incident brez kazni

odslužiti jo mora še (iz Adelaide): DENIS SENKER (štart iz boksov)

Torej iz boksov danes štartate (ni se vam potrebno kvalificirati) (v tem vrstnem redu): Kralj, Geiser, Senker (navodila: počakate, da se se začne ogrevalni krog, oziroma da so vsi nazaj na štartnih po njem (da se vam ne pregreje motor pred rdečo lučjo v boksih), počakate na zeleno luč v boksih, sicer boste DQ.

Na tej progi je speed limit v boksih!!!!!!!

To bi blo zaenkrat to, srečno.

  • Upvote 2
  • Downvote 1
Link to post

Jaz pridem delat gužvo danes... vse sem reinstaliral in pozabil prej backup setup-ov naredit.. z default grem komaj 1.21.1xx tako da prav konkurenčen najbrž ne bom , novega setup-a pa ne bo časa delat...

Se vidmo zvečer [dance]

Link to post

Kaj se tiče kazni iz boksov...se mi zdi, da je oreng prehuda. Sploh če se dodeluje tistim, ki so naredili manjše prekrške med dirko(tako vsaj mislim, da je). Kajti rdeča luč v boksih še gori enih 30-40sec po štartu. Torej enostavno nimaš dobenih možnosti priti do bilokakšnega solidnega rezultata(da monotonosti samega dirkanja ne omenjam(sam, 40sec za vsemi se podiš po stezi)). Medtem ko odvzem 1,2 točk ni tako hudo, saj na naslednji dirki štartaš normalno in se lahko boriš za..nevem...15točk. Nekako bi bilo boljše da dobiš pribitek 10mest glede na tvojo uvrstitev na kvalifikacijah. Predlog samo...

Link to post

Ja, se kar strinajm z Markom... tistih 40 sec zaostanka je res potem tako da se celo dirko sam voziš... ne vem če ima to res smisel.

Res je da neke kazni morajo biti vendar sorazmerne prekršku (res pa nisem šel sedaj gledat za vsakega posebej zakaj je dobil kazen).

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...