Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mah.. nevem kaj eni ustvarjate na startu..pa drugič izberite mod, ne to s****.

Video Long Beach

Video Kyalami:

Posted Images

odličen štart pol mal sreče in tretji nato peti potem pa katastrofa. škoda jest sem se pa vidu na stopničkah.skorej bi prišlo do piknika ampak gremo naprej.sašo dober dvoboj tole je pa res za pivo med vikendom.ig vabi. [owje][it]

Link to post

Prvi ovinek res katastrofalen v sredini. Do 2. kroga sem po nesreči butnil Rihterja ko mu je zadek odnašal, nisem mogel dovolj hitro reagirati, druga zgodba pa se je zgodila mislim da Sošterju, kjer je bila moja krivda. Motor mi je eksplodiral, ko sem po nesreči dal v N prestavo in v šoku prestavljal naprej, ostalo veste. Veseli me edino to, da se počasi spoprijateljujem s temi dirkalniki.

Mogoče en nasvet da se ti kaj takega ne bo več ponovilo.. Neutral si naštimaj na nekem gumbu, tako sploh ne moreš s tipkami za prestavljanje dat v Ler. Če rabiš ler pa samo pritisneš tipko ki si si jo izbral za to.

Link to post

kaj jaz pa nisem skor nič na tej progi testiral pa sem vseeno dokaj konstantno vozo celo dirko :wink: tak da če bi kaj vadil bi bil še bolši

je pa res da sem mel zanič setup [Jaoo] po ravnini so me vsi prehitevali tu mislim predvsem štartno ciljni

sem pa pridobo 10 mest to je nov rekord [dance]

Link to post

Malo gledam razpredelnice, Andrej Repec, tebe ni nikjer, niti se ne oglasiš, zato greš med rezervne.

Aja, prijave prosim izključno na ZS sodnikom, enemu izmed naštetih (jaz, Metelko, Rihter, Novak).

Link to post

Quali sem odpeljal dobro in je zadostovalo za prvo mesto, čeprav vem, da bi nekateri lahko peljali hitreje.

Štart mi je dobro uspel in se tako izognil začetnemu kaosu. Sem kar presenečen nad sabo, da nisem sotril nobene napake in peljal konstantne čase, je pa res, da sem bil večino časa sam. 1x sem se samo zaletel v nekoga zaostalega za krog, ker ga je zavrtelo pred mano v prvem ovinku in ga nisem videl. Edin dvoboj, ki sem ga imel je bil z Sosterjem, ki je imel se prve gume in sem ga dokaj hitro prehitel. Na koncu prvo mesto in zmaga zopet za Benneton =).

Link to post

odpeljal sem nekaj krogov v estorilu in proga je res noro dobra. Dober občutek je tudi zopet voziti ne neulični dirki! zaenkrat 1.22.3! ste že probali kaj?

Zanima me še samo, če in kako lahko naredim svoj server za rfactor!? hvala za odg.

Link to post

vedno bol dobre videje delaš Gregor [dance] res so svetovni pa zvok tudi zraven

kaj se pa tiče estorila ja končno ena neulična dirka ker sovražim take proge

pm kako je nekdo delal z tabo al z drugim benettonom mislim da je bil te drugi ferrari

pa tisti manever z Adrijanom je bil dober kak sma pelala skupaj v zadnem ovinki

  • Upvote 1
Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...