Skoči na vsebino

Formula Armaroli [2011]


Recommended Posts

  • Odgovori 1,2k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

mah.. nevem kaj eni ustvarjate na startu..pa drugič izberite mod, ne to s****.

Video Long Beach

Video Kyalami:

Posted Images

Torej če na hitro ponovim pravila za današnjo dirko:

KVALIFIKACIJE: 15 min

OGREVANJE: 5 min

PARC FERME: ne (torej lahko po kvaliikacijah poljubno spreminjate nastavitev in dolivate gorivo, menjate gume, itd...)

OBVEZEN POSTANEK: DA

DIRKA: 40 min

Posebnost na tej progi: PIT SPEED LIMITERJA NI (torej ne rabite gledat na hitrost v boksih, je neomejeno, naprošam pa, da vseeno po pameti in da lahko varno ustavite v svojem boksu).

Odsotnost so zaenkrat sporočili: Andrej Mesarič (Minardi 24), Matic Metelko (najverjetneje), Domen Kunič (Williams 6), Matej Ahačič (Brabham 8 ), Boštjan Dolinar (Larrousse 29), Rok Prosen (Minardi 23), Jani Šoster (Dallara 22), Edvin Hekič (Larrousse 30)

Tako da rezrve si lahko zberejo vsak enega izmed teh avtomobilov.

Prostorja je dovolj za fse (in sira tudi :D

Link to post

Mislim da Rok Prosen tud ne bo vozil, ker še okreva po operaciji kolena..

EDIT Trošt: Mislim, da boš rabil očala :)

Uredil - sennas
Link to post

Bomo še vidli, če mi bo uspelo progo usposobit.. mam en problem namreč. Naložil sem ta vaš trackpack in potem mi, ko nalovda progo, vrže na namizje in zapre igro. Izpiše se pa nek runtime error. Progo sem naložil potem še enkrat, vendar se zgodi isto. Vse ostale proge delajo, je pa tut prvič da mam tak problem. Sem pol probal še z rfactor strani naložit progo, samo ne gre, ker manual povezava ne deluje, pri 1-click installu pa vrže error sredi instalacije..

kakšen nasvet ?

Link to post

Edina stvar, ki jo je spremenila ta proga, ki si mi dal je ta, da zdaj vrže z igre šele ko pritisnem race :o.. sem pa mel naložene že vse dodatke prej ja, vendar tut ne verjamem da bi to melo veze s tem da nalovda eno progo. Sem našo še dva linka za donwload, če bo keri kaj boljši. Niti sanja se mi ne, kje bi lahko bla težava, glede na to, da vse ostalo proge delajo normalno

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...