Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Mam tudi jst isti problem :(

Če sam smem pripomnit; jst bi dal prvo dirko dolgo 8, drugo pa 10 krogov. Ker tistih 13 včerej je blo dolgočasno, sej prvi krogi še še, sam pol ko si sam je pa živ dolgcajt :)

Link to post

Bajs...se včeri je delalo kar solidno...no je blo neki izjem...kukr sm vidu so mel vsi kar normalen ping(okol 50-80). Je pa štekalo če si gledav na TV monitorju vožnjo drugega!

Pa bi prosu da na koncu kdo da print screen rezlutatov- končno tokčovanje....v primeru da pozabm, al pa se kaj zalomi.

Link to post

Em, Äe pastavleĹĄ server kej je vaĹžn kuk maĹĄ linija za dol(download), al kuk maĹĄ linija za gor(upload). Primer: 10MB/1mb Ker tako linijo sem danes dobil.

@Bajs: Nim neÄ prodteb. Ne bit izn takoj. Nism neÄ riku, da mi je ribal.

Link to post

Kako se bo pol vozilo? Dejmo se zmenit.

Jst bi samo ene kvalifikacije od 20 min, pa 1 dirko od 8 krogov, drugo pa 10. Vozili pa da bi u semi-pro ali pa pro. Sicer pa tko ku so eni že ugotovili, je to lahko tudi odprto ker itak pomagala samo škodijo; pa nej eni vozijo brez drugi pa z...

Link to post

Jst sm ušov dons, dej mormo se fiksno zment kdaj sevozijo qualifikacije predlagam en dan prej ( sreda ), četrtek pa 2. derki, da ne bomo ko raspušene ovce.... sej bo sej se je šele začelo....

dejmo ga jutr pa spet, prajmo pr nas...

lp, joze

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...