Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Skor nimam več idej, včer zvečer probam še menjalnik od trusta, ker pač dela za vse volane, priklop na usb.

V špilu mi lepo najde menjalnik, nastavitve enako delujejo, premik k sebi višja prestava, premik naprej nižja.Vesel probam in kaj se dogaja, avto stoji na mestu, jaz pa lahko le prestavljam gor dol oz. vse dela in volan,gas, bremza.., avto se ne premakne iz mesta, kot da je avto zaliman na tla. [opa]

Ok danes zjutraj zbrišem cel steam vse igre , naložim na novo in vse enako, brez menjalnika enako, z menjalnikom enako avto stoji na mestu.Nisem pa probaval še vse druge usb-je, če je tukaj keč, res ne vem kaj bi blo v iRacing mi dela vse, tudi menjalnik H, v Race pa nikakor ne, če ima kdo kakšno idejo res hvala za info, sam ne vem kaj naj še sprobavam, prou žal mi je, vse špile imam pokupljene, pa ne dela nič....kr vrjet ne morm. :|

Link to post
mislim da ima stisnjeno sklopko, daj izklopi avtomatsko sklopko pa probaj [ok]

Ma da te ljubim nekam no [ok] [ok] [ok][owje] [owje] dobiš našo domačico, res hvala, pa tudi VSEM hvala, ker ste se matral z mano! Dela...seka Race!!! Se močno vidi, ker že ne igram špila tolko časa in skor nič ne znam!!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...