Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Kvalifikacije: 3 startni poloĹžaj....dobil sem ga Äisto na koncu, drugaÄe bi ĹĄtartal 5.

1. dirka: dobr ĹĄtart, priĹĄel na 2. mesto takoj za Apata....sem si rekel, da bom kar tam ostal, ker se nisem hotel prerivati z Apatom....nekako ima navado da na stezi ostane. Vozil kot penzionist skoraj celo dirko, dokler nisem Berlica za mano zagledal in malce pospesil in na koncu konÄal na 2. mestu.

2. dirka: zelo razoÄaran....in sicer nad mihaljom. Res da sem nad njim izvajal pritisk v prvem krogu, zato je prepozno bremzal v prvi ĹĄikani in se zaletel v gume. Jst pa nikakor nisem uspel odviti in sem se mu nekak Äudno zaletel v rit, tako da me je obrnilo na streho!!!!!!

Zgubil preveÄ mest. Nadeljeval na 15. mestu, vendar spet na koncu 1. kroga naletel na cestno zaporo v obliki petih razbitih avtomobilov, ki so leĹžali sredi zadnje ĹĄikane in tam razbil prednji del avtomobila. Nekak se je ĹĄe dalo voziti in sem tako pridobil 3. mesta, vendar sem potem naredil napako in odstopil.

Sicer sem zdaj izenaÄen z Igi-jem na 4. mestu v skupnem seĹĄtevku, ampak mi je TuĹĄar zdaj malce pobegnil, tako da bo treba na naslednjih dirkah kr dobr rezultat dobit.

Link to post

A je kdo gledal kok mate kej cajt skoz zadnjo ĹĄikano?

Kokr sm js gledal Glavača, ko je čist zadnji krog kvalifikacij peljal 2.02.xxx, se mi je zdelo, da je gonu na povn ror tam skoz. Js se pa okol 150-160 fijakam, da se ne razpičim cel.

Kok ste se kej vi spravli čez?

Link to post

9.3.2008 Anderstorp 9.3.2008

URA: ob 21.00h (10min trening, 30min kvalifikacije ,2x dirka)

Anderstorp.gif

Večja slika proge:

http://www.slo-racing.com/images/storie ... rstorp.jpg

Name: Scandinavian Raceway

Location: Anderstorp, Sweden

Type: Racetrack

Lenght: 4.025km

14 dni počitka (ali treninga) potem pa zopet dirka, tokrat v Anderstorpu. Malce bolj odprta dirka - upajmo, da nas bo tokrat več dokončalo, kot v Portu.

Link to post

kvalifikacije odpeljal suvereno z PB in 2:03.4 =D

sem mislisl da bo dovolj za pole.. pa ni bilo ;)

race 1 zaÄel kot drugi, nakar GlavaÄa vrĹže vn.. in ostal sem na prvem mestu, Za sabo sem uspel zadrĹžati Novaka v prvem ovinku in se nisem kaj dosti oziral nazaj vse do konca...

race 2 ĹĄtartal iz p8 in ga obdrĹžal do pred prvo ĹĄikano, kjer sem dobil silovit udarec od Murna (polde... ne mi s takimi, skoraj si povzroÄil katastrofo!!!!)

prehitel na streho obrnjenega Novaka in nadaljeval na p7 za Skrabo in Mihaljem za mano pa Dekleva, ki me je nekajkrat prav prijetno butnil, enkrat sem se celo zaletel v spredaj vozecega Ĺ krabo...

super nadaljujem vse do ovinka pred drugo ĹĄikano, v katerem Mihalj zmanjĹĄa drastiÄno hitrost (na 170+) jaz pa zadaj z 200+ sredi ovinka nisem imel kaj naredit, kar je povzorÄilo da sm se mu zaletel v zadek in ga odbil v desno ograjo in zavrtel nekajkrat, komaj obdrĹžim avto med stenami in nadaljujem...

Berlic in TuĹĄar sta bila boj za 2mesto in Berlic se je zavrtel pred ĹĄikano in zopet sem pridobil eno mesto... p5,.. juhu :)

v drugem krogu pri prvi ĹĄikani sta se malo zapletla Ĺ kraba in Kurent in z veÄjo hitrostjo sem uspel priti mimo seata in nadaljeval za Kurentom vse do tretjega kroga, zopet prva ĹĄikana, v kateri pa se je zagozdil takrat prvi Obid kar je zmedlo Kurent-a katerega sem lahko prehitel, in nadaljeval na p3 :D

dohitel Obida in mu dihal za ovratnik, nakar sem napravil usodno napako v drugi ĹĄikani, kjer sem z levim delom zapel gume, in zaradi hitrosti nisem uspel zvoziti drugega dela ĹĄikane in se zaletel ĹĄe v druge gume, kjer mi je avto ugasnil... in to je bilo to :(

malo sem ga polomil, ko pa sem imel ĹĄe celih 5krogov pred sabo da ulovim Obida in TuĹĄarja :(

pa drugiÄ :D

Äistitke TuĹĄarju za prvo mesto, in vsem ostalim ki ste uspeli privoziti cele bolide v cilj

se vidimo na ĹĄvedskem

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...