Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

OK. Tudi meni Race ĹĄteka, zato me zanima, kako imate nastavljene grafiÄne nastavitve.

- KakĹĄno grafiÄno kartico imate?

- Koliko video rama?

- Ali imate vkljuÄen Full-scene Anti-aliasing?

- Ali imate Performance Monitor vkljuÄen? Äe da, na koliko FPS.

- Na koliko imate nastavljene podrobnosti? HIGH, MAX,...?

Link to post

predlagam da se igraĹĄ toliko Äasa dokler ne boĹĄ zadovoljen z premikanjem grafike...

zmanjĹĄuj stvari postopoma (ni treba da imaĹĄ shadow detail na max... etc)

detail lahko zmanjĹĄaĹĄ [to pomeni, da ne boĹĄ imel ob progi 1000 stavb ampak samo 100 ;) figurativno reÄeno seveda =D]

malo igranja je s tem.. ampak ko urediĹĄ pa dela..

jaz pref.monitorja nisem uporabljal... sem sam priĹĄel do "kompromisa"

odvisno je tudi, kateri procesi ti teÄejo v ozadju (antivirusni prog, firewall,... msn, skype, download, remote,... karkoli, Äesar med igro ne potrebujeĹĄ lahko izklopiĹĄ)

=D

good luck

Link to post
Ravno sem postavil nov čas 2.03.989 s 50kg obtežitve! Je pa res, da še nikoli nisem odpeljal več kot pet krogov, brez da bi se totalno razfukal po stezi, tako da dvomim da bom končal dirko :lol:

O fak!! kok si lahk to tok natreniral? Kok maš kej hitrost skoz zadnjo šikano pred ciljem? Js se še nisem peljal več kot 160 brez da bi se razkantal. Kvalifikacije so pomojm tvoje.

Sm pa spravu cajt na 2.04.356 (pa nisem nič obtežen), mogoče bi ratalo še kako desetinko kje najt, sam močno dvomim. Se pa bojim, da se bom med dirko kje razpištolil in v kakšni šikani zaključu. Hope not.

Link to post

Fantje vete kaj. Mislim, da ste prevečim dovolili da so prišli poleg in server več ne folga. Kr mene je 6 krat ven vrgo, in me sploh ni na tekmo spusto nazaj. NE zdi se mi fer to do teh, ki imamo špil od vsega začetka, kr zaradi novincev ne bomo mogli sodelovat.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...