Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

Nevem kaj eni tolk mutijo stem vremenom...saj je za vse enako...zveste 1 dan pred dirko :? noben nič ne zgubi oziroma pridobi....dejmo mal spontanosti v prvenstvo....ne pa da že danes določmo vreme....in folk hotlapira cel teden....žal ne! Vreme je znano po temu da je vreme :)

Link to post
  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Ekola....spremljajte loto v sredo ob 18:30 :)

vsak ma svoji 2 številki....če je v prvem krogu kakšna krogla od vaših številk...je igra Vaša....če je številka nad 29..gre v drugi krog :) ....mamo 2 igri ....zato ne obupajet v prvem krogu :wink: ...v drugem krogu se zgodba ponovi...

Nejc Štrovs 1,2

Martin Kruh 3,4

Uroš Mohorič 5,6

Mark Meh 7,8

Gregor Slavec 9,10

Marko Jelinčič 11,12

Igor Sever 13,14

Marko Šetinc 15,16

Jernej Munih 17,18

Mirko Novak 19,20

Matej Mejak 21,22

Marko Mejak 23,24

Gregor Kruh 25,26

Sebastjan Likar 27,28

Link to post

McBajs....najboljši do zdaj..parkrat me je pošteno nasmejalo :lol: "saj je nekaj krogov po štartu na dirkališče vdrla organizirana skupinica golih naravovarstvenih protestnikov" :lol:laugh.gif :mrgreen:

Link to post
Nevem kaj eni tolk mutijo stem vremenom...saj je za vse enako...zveste 1 dan pred dirko :? noben niÄ ne zgubi oziroma pridobi....dejmo mal spontanosti v prvenstvo....ne pa da Ĺže danes doloÄmo vreme....in folk hotlapira cel teden....Ĺžal ne! Vreme je znano po temu da je vreme :)

zdj bo spet zgledalo kot da imam js najveÄ za povedat...

zakaj mutimo?

ker imamo za kaj... >>

ker je od vremena odvisno kako se bomo obnaĹĄali na progi, ter kako hitri bomo

ker nismo zadovoljni s standardnimi nastavitvami avta ki pridejo zraven igre > katere nam ali ne ustrezajo ali znamo narediti svoje boljĹĄe [ za kar je potreben Äas na progi in ob "vremenu" ter prilagajanje setupa > hotlapanje ]

ker je razlika med vozniki v tem koliko so trenirali po progi ob vremenu in kako obvladajo avto [zopet trening]

ker nekaterim leĹži doloÄena proga bol po suhem, drugim po mokrem, tretje boli kita ker so itak "najjaÄi".. (drugim zopet druga proga...) > beri: priljubljena proga (testiraĹĄ manj ali veÄ... prav tako odvisno od urnika ostalih "aktivnosti" v tednu)

ker doloÄene proge zahtevajo dodatne priprave za deĹž in so Ĺže po samem dovolj teĹžke po suhem, kaj ĹĄele po deĹžju (primer: Macau, konec ravnine, ni bilo ĹĄe dirke (po suhem) ko se nebi zgodila nesreÄa v kateri bi bilo kar nekaj nezadovoljnih vozniko ter razbitih vozil, pa ne zdj pravit, ja sj... bomo pazli... v vsaki tekmi do zdj se je ĹĄe zgodila kakĹĄna "cvetka")

ker je pri nekaterih progah prehitevanje dokaj teĹžko in so kvalifikacije sila pomembne za konÄni rezultat dneva

ker Äe se zgledujemo po veÄjih in ĹĄtevilÄno tudi moÄnejĹĄih organiziranih ligah, ki to poÄnejo Ĺže iz Race - The WTCC game naprej, je zadeva doloÄena vnaprej, oz/ali imajo dirke samo po suhem (zakaj smo po suhem, ker deĹž zahteva boljĹĄe raÄunalo in deĹževna dirka za nekatere pomeni "zmanjĹĄano" zmoĹžnost voĹžnje oz prepoznavanja proge, zatikanje,.. itd)

ker je zmoĹžnost hitre voĹžnje > dobreka vikenda odvisna od tega, koliko Äasa ti ostane od vsega ostalega za trening, oz koliko Äasa si porabil za trening (danes, vÄeraj, prejĹĄen teden, pred pol leta...)

pol bi blo podobno Äe sploh nebi povedal katero progo bomo vozli, ampak samo 2dni prej najavli vozi se ta proga, ob tem vremenu.. in je to to...

ne me razumet narobe, sploh nimam niÄ proti takĹĄnem ali drugaÄnem vremenu ampak Ĺželim in hoÄem se pripravit na tekmo, za kar je potrebno nekajurno nabijanje proge in spreminjanje setupa in glede na to, da si rad sam razporejam Äas kdaj v tednu (ne samo vikend, oz petek - nedelja) bom treniral za progo oz za prihajajoÄi event mislim da ni nobene razlike, ali se vnaprej doloÄi tudi vreme za vsako dirko posebaj, oz se pove kakĹĄno bo za vse dirke skupaj, ter omogoÄi nekaterim treniranje takrat ko njim paĹĄe (kar pa je lahko zopet od tedna do tedna razliÄno) in ne samo par dni pred eventom. delno je tudi res, da predhodna najava eventa (proga in vreme) pomeni da se na progi in v specifiÄnem vremenu trenira, kar pa da prednost tistim, ki si za to vzamejo ali imajo veÄ Äasa...

Äe delamo zadevo, jo naredimo konkretno in do konca...

ne pa na pol...

brez zamere...

se vidimo v nedeljo

Link to post
1:20.494 - To je kao rekord. Ponavadi Äe vozim kako sekundo slabĹĄe, je Ĺže super v redu :)

rekord?

na time attack? ali kje drugje?

hehe, js sm pa happy Äe sm 2sec za hotlapom najhitrejĹĄega v time-attack, ampak je tako voĹžnja v time attack Äisto drugaÄna kot v samih practice, qualy in race...

Link to post

Danes sem poskusil Pau in sem v TA odvozil Äas 1:22.5xx. Kar pa je bilo po mojem skoraj maksimum z malce spremenjenim originalnim setupom. Kapo dol dirkaÄem, ki progo odpeljejo ĹĄe 2 sekundi hitreje :shock: .

Glede vremena sem pa enakega mnenja kot mAxL. Naj ostane tako kot je sedaj. Lp

Link to post

Brez ankete, da bodo povedali vozniki sami v temo in brez drugih ki ne dirkajo!

Kdaj naj organizatorji povejo kakšno bo vreme na naslednji dirki:

a.) Teden dni pred dirko

b.) V petek

c.) Dan pred dirko

d.) Sreda

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...