Skoči na vsebino

Sezona 1 [2008]


Recommended Posts

  • Odgovori 3,6k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Prva dirka in moj testni filmček

evo malo sem se poigral pa sem naredil en mali intro za wtcc ligo

Frišno iz pečice...se še kadi :wink: Predstavljam vam video za SloRacing WTCC prvenstvo - Zolder 2011/2012 Posnetek prve dirke! Enjoy the roaring sounds!

Evo replaya iz obeh dirk za tiste, ki se je niste mogli udeležiti :)

Deluje tudi v polni verziji.

replay dirke 1 & 2

kako si tle filmček pogledaš,moraš bit registriran, hvala če kdo ve, men sm odpre stran, pa nič za poklikat..

Spodaj na strani klikneš free, pol počakaš da ti urca odšteje in downloadaš. Pol pa odraraš in daš v mapo "...My DocumentsRACE07DEMOReplayData" in pogledaš v igri (replay theater al neki takega)

Link to post

To je sploh moj 1. video tak da bi biu mal bolj "strokovn" narjen............laugh.gif

Pol sem opazu kr puno napak................................

Na naslednji dirki bom tudi naredu.....................in bo 100X boljše.........

Sam naslednjič mi naj pove tekomvalec v kerm krogu se je kej pametnega zgodilo...........kr vsak avto posebi celi dirko se mi ne da gledat...............Tak da povejte......

Link to post

Super video, sploh za prvič, res velik zanomivih dogodkov :D Bravo, kr tako naprej

Aja, če se ti da ga daj še na youtube, da je lažje za gledat, kljub slabši kvaliteti :wink: Sej lahko tam daš link še do HQ

Link to post

Vse pohvale za film,zelo lepo modeliran zelo lep, vsi vozite z volanom?,sm eni pa res hudo gretse na dotik, noÄem pametovat,sm Äe bi bil poĹĄkodbe na 100% se bi mogÄe mal zaradi vednosti manj,pa vseen vse ima svoj Äar, lepo ga Ĺžgete!icon_eek.gif:shock: :wink:

Link to post

MogoÄe doloÄene osebe ne boste hotle povedati vse svoje nastavitve, pa vseeno dejte malo nam novopeÄenim pomagat pri nastavitvah, sam opaĹžam, Äe imam avto nekkao anstvaljen kr dosti zboljĹĄam svoj Äas, ne vem pa Ĺžal, ma kot en kmet sem en vem tole:

-Brands Hatch je za moje pojme, vsaj zame kr ena izmed zelo teĹžavnih prog,pa ne za voĹžnjo,bolj v smilu nastavitve vozila, bi pa vpraĹĄal,kar ĹĄe ne vem:

-dumper ali vse drugo,kot je mehkota mortizerja itd

so cifre recimo 8, pol pa vse do 1 ali do 16, kaj hudiÄa je trĹĄe veÄja ĹĄptevilka ali manjĹĄa, res ne vem

-pa ĹĄe njutn metri na mm, ne vem Äe je veÄ njutn metrov na mm pomeni da je feder ali kaj drugega trĹĄe, imam prav?

hvala vsem za pomoÄ!

ps: drugje na drugih progah nimam problemov, no skorajda ne,sm Brands Hatch mi dela teĹžava v prvem ovinku, ki je nagnjen in nimam oprijema, nato na 3tjem levi in po ravnini zadnji ovinek,ki te banika dvigne v zrak, jaz mislim da imam pretrd avto, Ĺžal ne vem!

Link to post

aja aj se mi je zdej, naj en pove sm osnove, tista trdota me najbolj zanima, ali je manjĹĄa cifra bolj trdo, ali ej veÄja cifra bolj trdo,mene trenutn le to zanima, vemo pa vsi da je dobr bastavljen avto,Äe res dobr peljĹĄe povod za zmago, ali ap ne :oops::twisted:

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...