Skoči na vsebino

Sezona 3 [2010]


Recommended Posts

  • Odgovori 130
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Štartal zadnji in se hitro prebil do 3. mesta. Potem huda borba z Mejakom in 2. mesto. Vedran je bil predaleč in prehiter. Še mal slikc z dirke:

Men noče loadat progo. :| Grem v igro in nato pač poiščem server ter kliknem load circuite mi vn vrže nek MAS error. Ka bi lahka blo narobe?

Uredil - mAxL
Poslal ZS!
Link to post

Ja 2 sva na serverju...

Zlodaj in mapo vrž v gamedata/locations/ more da dela.

Ja sej to sm naredu, če do tekme ne zrihtam ma žal ne bo na tekmi :|

Link to post

Štartal zadnji in se hitro prebil do 3. mesta. Potem huda borba z Mejakom in 2. mesto. Vedran je bil predaleč in prehiter.

Še mal slikc z dirke:

1.jpg

image14.jpg

3.jpg

  • Upvote 1
Link to post

Ja v tej borbi sem čist gume skuru, zadnje 3 kroge pa pol ni hotu it več v ovink :D Kurent je seveda to izkoristu in mi 2 ovinka pred ciljem speljal 3. mesto

Link to post

[champ]

Huda dirka je bla včeraj...dobr smo se dajal. Mal smo se naslanjal en na drugega, mal butal ampak sploh ni panike v teh avtih. Že dolgo nisem tolk užival.

Po dobrem kvalifikacijskem času (P2) sem zlo slabo štartal in takoj padel na 5. mesto, pol so pa celo dirko potekali hudi boji...Na začetku zadnjega kroga sem samo upal, da mi bo uspelo obdržat trenutno 4. mesto, na koncu pa 2 ovika pred ciljem prišel na P3. [dance]

Škoda ker nas je bilo samo 8. Upam, da nas bo naslednjič še kej več.

Link to post

Ob 21:10 me je pršu Marko spomnit na dirko, tako da sem pršu direkt iz Havajev (TDU [dance]) na dirkališče v GB. Na Q sem naredu 2 hitra kroga..ravno prav, da sem ugotovu, da mam camber glup in gume preveč napumpane. Avto se je peljal mal čudno ampak dobro.

R: Štart je bil dober, potem pa ena najboljših dirk do sedaj. Skoz skupaj s Kurentom vse do konca, ko nism mel več gum :) Upal sem sicer na kako višje mesto na koncu, ampak po vseh bojih, moje gume niso več služle svojemu namenu, tako da sem se moral zadnji krog sprijazniti s 5. mestom.

Se vidmo na naslednji

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...