Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

Q: Prčakovano zadnji. Brez treninga pač hitreje ni šlo. Največ sem izgubljal v šikani. Groza me je pospeševanja z nje.

R1: Takoj po štartu sem prilezel na 11. mesto. Opazoval sem kaj se dogaja pred menoj in za menoj, ko sem v enem izmed krogov naredil majhno napako. Med zaviranjem sem zapeljal preko roba steze na travo. Posledica je bila izlet s proge in izguba nekaj mest. Na koncu P14.

R2: Dirka sezone! Super štart, z nekaj manevri sem uspel mimo nekaterih, ki so se zavrteli oz. zapletli in konstantna vožnja do cilja. Nekaj krogov sem vozil celo na P1 med privatniki. Poskušal sem obdržati pozicijo pred Erženom, vendar je bil Tomaž hitrejši, zato se mu tudi nisem mogel upirati. Na koncu končal v točkah na P7 oz. na P2 med privatniki, kar je moj najboljši dosežek sezone.

Kljub slabemu začetku, sem bil na koncu kar zadovovljen.

  • Upvote 1
Link to post
  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Q:pričakovan čas glede na trening.

R1:Dober štart in prvi krog to je pa tudi vse kar se splača povedat od prve dirke.

R2:Še en dober štart vendar zaradi mojih napakic izgubljam mesto za mestom(Apat,Marko Novak,Šoster,pa še kdo bi se našu)vendar presenečenje na koncu in v zadnjem krogu iz P5 prletim na odlično P2 seveda zaradi napak pred menoj vozečih(sekanje,itd).

Uspešna dirka za mene kaj naj druzga rečem :wink:

Link to post

Prvič letos na dirki manj kot 20 voznikov,očitno je recesija udarila tudi tu :shock:

Q.Nič kaj posebnega več kot 14 ni ratalo

R1:Štartal slabo in v prvi šikani biu zadnji a zaradi napak in nekaj prehitevanj prišu na skupno 10.

R2:Spet štartau slabo in se prebijau naprej 2 krat sem dobiu opozorilo in zato sem paziu na kazen

Z Denisem sva zadnje kroge mela lepe borbe a ni šlo.Pohvale Denisu in zmagovalcem.

Link to post

Probal, nevšečno! Vsa bremzanja po klancu navzdol... proga kar prosi, da s toliko kg letiš z nje :D In itak mam težave na dirkah z gripom... vsaj v primerjavi s tovarniškimi raketami. Imola - zaviranje v predzadnji ovinek sem bil "sitting duck"

Ko sem videl lanske čase, sem mislil, da je super. Potem sem pa videl čase kvalifikacij in sem šel nazaj na [buzara]

Link to post

Q: ok

R1: dober štart, potem pa bolj nezanimiva dirka

R2: po štartu prišel na 1. mesto, katero sem držal nekaj časa. Potem sem padu na 3. mesto, ko sem se boril, da bi ujel Apata. V enem krogu pa me je na zaviranju naenkrat zavrtelo in zgubil sem vse možnosti za zmago.

Link to post

Spet ne bo 0 treninga, ker sem na smučanju ta teden. :) Upam pa da bo sreča tokrat na moji strani, da ne zajebe spet igra vsega, kot v Imoli. [jezik12]

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...