Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

Ravno tako mene ne bo. Bi te pa prosil Maxl da me odjaviš iz prvenstva, ker nima smisla da odžiram mesta ljudem, ki bi vozili. Je žal tako, da ravno v nedeljo pridejo še frendi na obisk preden grejo v ponedeljek nazaj na faks.

Link to post
  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Hvala Bogu da je prestavljena, gleda na to kako mi je šlo v testni dirki... Setup sem imel očitno cist sfalen. Ampak se moram sedaj zahvalt Vedranu, mi je povedal par stvari za setup, in ze v naslednji testni dirki se je avto obnašal tko kot želim in bom lahko veliko bolje pripravljen naslednji teden.

Link to post

Tud jz nisem bil lih cist zadovoljen, posledično sem na splošno zelo slabo vozil. V 2 dirki sem po nesreči tudi zapel mislim da Apata v zanjem ovinku, za kar se mu (ti) opravičujem. Saj vem da je bil to le trening, vseeno pa ni bilo ok od mene. Nasploh nisem vozil lepo. Ne vem kaj je to.. zadnje čase kar hitro izgubim koncentracijo.

Link to post

Trenutno je sodelujočih samo še 27 dirkačev v prvenstvu. Mene v nedeljo žal ne bo, zato je samo še eden preveč. Predkvalifikacije že vnaprej odpadejo, ker se bo sigurno našel še kdo, ki ga v nedeljo ne bo. Če kdo že vnaprej ve, da ga ne bo, naj to čimprej sporoči, da smo 100%!

Vedran, lahko preveriš pri Marinu, če se nam bo še kdaj pridružil na dirkah?

Na dirko so uvrščeni:

  1. Janko Glavac
  2. Jani Soster
  3. Mark Apat
  4. Vedran Kralj
  5. Mirko Novak
  6. Ales Kurent
  7. Marko Novak
  8. Dusan Retelj
  9. Marin Colak
  10. Igor Slapar
  11. Matej Mejak
  12. Marko Mejak
  13. Saso Prosen
  14. Vito Kriznik
  15. Jure Skraba
  16. Davorin Zorko
  17. Mitja Prezelj
  18. Jure Zupan
  19. Tomaz Erzen
  20. Denis Baselj
  21. Samo Golobic
  22. Goran Obid
  23. Tomaz Selcan
  24. Sandi Jerman
  25. Mitja Seruga

Odsotnost so sporočili:

Matjaž Murn

V prvenstvu več ne sodelujejo:

Matej Plesnicar

Damjan Simenc

Andrej Trost

Dino Florjancic

Denis Senker

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Plesničar in Šimenc: zaradi ponavljajoče odsotnosti sta izključena iz prvenstva (delamo dodatne kvalifikacije, ki jih zaradi vaju sploh nebi bilo potrebno delati)!

Eh meni je žal, zadne čase delam do 19h ali več,žal je za mano en kup nekih projketov, tako da ne visim za vsako reč na forumu, lahko se tudi malo opozori drugače, pošlje meil,ali vsaj zs, da ga dobim na meil, mal pove, ne samo da prideš na forum in zveš,kot da si največji krivec tega prvenstva, da te vsi čakajo-kounejo, OK sej ni težava, lahko se vse skupaj mal drugače naredi, a očitno tudi SloR deluje kot neka "vojaščina", večji smeh mi je, če nas je pa premalo, se pa pošilja na velko sms-e in podobno, ko pa je obratno,polna štala folka," pa tukaj imaš, beri i tiho bot."

Hvala lp

  • Upvote 1
  • Downvote 2
Link to post

Eh meni je žal, zadne čase delam do 19h ali več,žal je za mano en kup nekih projketov, tako da ne visim za vsako reč na forumu, lahko se tudi malo opozori drugače, pošlje meil,ali vsaj zs, da ga dobim na meil, mal pove, ne samo da prideš na forum in zveš,kot da si največji krivec tega prvenstva, da te vsi čakajo-kounejo, OK sej ni težava, lahko se vse skupaj mal drugače naredi, a očitno tudi SloR deluje kot neka "vojaščina", večji smeh mi je, če nas je pa premalo, se pa pošilja na velko sms-e in podobno, ko pa je obratno,polna štala folka," pa tukaj imaš, beri i tiho bot."

Hvala lp

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da sporočiš odsotnost, ne pa da "čakamo", ali se bodo gospoda prikazala.

Poleg tega, če vsak dan delaš do 19h in nimaš časa za spremljanje foruma, je spet tvoja moralna obveza, da rečeš: "Fantje, rad bi sodeloval, vendar preprosto nimam časa za to. Hvala za sodelovanje in morda se vidimo naslednjo sezono".

V nobenem primeru ti pa ni treba biti užaljen.

Mojih 50c. Pa brez zamere.

  • Upvote 5
Link to post

Lepo povedano, Jure.

Play, tudi mi imamo obveznosti, ki jih težko usklajujemo z organizacijo prvenstva, dodatnih kvalifikacij, itd. Zato si si se ob prijavi v prvenstvo tudi strinjal s pogoji prijave. Tam ti lepo piše, da se moraš od dirke odjaviti, če veš, da se je ne boš udeležil. Dirke so vsakih 14 dni ob točno določeni uri, ne vem zakaj bi morali mi tebe opominjat, da pridi na dirko. Veš kdaj se dirka - če ne moreš pač ne moreš. Je pa lepo, da vsaj sporočiš. Lahko napišeš tudi SMS, če nisi na forumu. Boš vedel za drugič.

  • Upvote 3
Link to post

Mislem play, ko bi bil zdaj tukaj bi ti tako pripopal! Sicer je pa že vse Jure napisal...kaj zdaj ti mormo še SMS poslati, volan privijačiti pa nevem kaj še.

Delamo ene kvalifikacije ob četrtkih in nedeljah, ki jih zaradi tebe in podobnih kot si ti, sploh nebi bilo treba! In za pravo dirko ni še noben dobil SMS-a...če si pa tolk nesposoben, da neveš kdaj je dirka pa nismo mi krivi in ne sedaj na nas zvaliti krivdo...raje reči, da nimaš časa....kot da nas nateguješ že od TRETJE dirke naprej (sedaj smo pa pri osmi)!

  • Upvote 1
Link to post

Play... hehe.. a če še kdo vozit namesto tebe, pa se pretvarja da si ti :wink: Razumem fante, ki svoj prosti čas vlagajo v tole in imajo brezpotrebno delo in jaz bi ti glavo odšrafal, če bi mi tako napisal!

Mimogrede pa bi se tudi jaz odjavil iz prvenstva, ker enostavno ne najdem časa za drugega kot dirko in to ne prinaša nobenih rezultatov. Če bi bilo udeležencev prvenstva malo bi ostal do konca, tako pa ko je pomanjkanje mest pa res ne vidim smisla, da zasedam mesto nekomu, ki bi to sezono lahko bolj resno odpeljal.

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...