Skoči na vsebino

Sezona 4 [2010/11]


Recommended Posts

Prvo ko prvo Škraba, sem se opraviču, pač sem naredu napako......se zgodi, še enkrat sorry. Vsak dan se naučimo nekaj novega, tudi tisti ki smo že dolgo v online dirkanju (pa novi v wtcc, ampak princip je pač enak).

Lp

V tvoje dobro: če se opravičiš, na žalost nič ne pomaga, kvečjemu ti boš dobil dodatno kazen zaradi govorjenja med igro.

Saj vem, ste novi...pa izkušnje...sej poskušam bit toleranten (in tudi jaz delam napake), ampak prehitevanja na silo pa ne prenašam.

Link to post
  • Odgovori 3,7k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Na začetku sezone si zagotovo vedel, ali boš lahko tekmoval ali ne, prav tako si tudi vedel, kdaj so dirke. Odločitev je bila tvoja. Če ne moreš sodelovati na dirkah, je vsaj tvoja moralna obveza, da

Jebemtiš....sm mislu da sem odgovoril s prvim postom za tvojim. Bom še enkrat probal. A se ti upaš trditi, da še nikoli nisi nobenga ruknu in ga s tem oškodoval? Pa če je blo to ponesreči al pa zanala

n00b

Posted Images

Še enkrat preberi pravila.

- Dokler nisi čez polovico avta, lahko delam "kar hočem" - če malo pretiravam, se spomniš, kako je Schumi pritisnil nasprotnika v zid, pa ni dobil nobene kazni.

- Prav tako je dovoljeno eno spreminjanje smeri (glej točko 3.04).

hja samo ti si meni vedno priletel ko sem jaz z mojim avtom bil preko polovice tvojega tako da si si danes prisluzil ene 60 kg balasta [krniki]

tako da nena samo kao po nas novincih pluvaj ker ti nisi nic kaj boljsi

Link to post

V tvoje dobro: če se opravičiš, na žalost nič ne pomaga, kvečjemu ti boš dobil dodatno kazen zaradi govorjenja med igro.

Saj vem, ste novi...pa izkušnje...sej poskušam bit toleranten (in tudi jaz delam napake), ampak prehitevanja na silo pa ne prenašam.

Hvala lepa za te informacije......

Link to post

Še enkrat preberi pravila.

- Dokler nisi čez polovico avta, lahko delam "kar hočem" - če malo pretiravam, se spomniš, kako je Schumi pritisnil nasprotnika v zid, pa ni dobil nobene kazni.

- Prav tako je dovoljeno eno spreminjanje smeri (glej točko 3.04).

Seveda, lahko počneš kar hočeš. Če pa bo nekdo na ravnini iz zavetrja prišel do četrtine tvojga avtomobila, ti pa boš v njega zavil, ne pričakuj da bo on dobil kazen v primeru trka... Pa tudi, če že bo kaznovan, je največja kazen že ta, da bosta oba imela pokvarjeno dirko. To je common sense. Zapiraj prej dokler še lahko, če zapiraš pozno, sam kličeš nesrečo!

Uredil - Matjaž Murn
Link to post

Seveda, lahko počneš kar hočeš. Če pa bo nekdo na ravnini iz zavetrja prišel do četrtine tvojga avtomobila, ti pa boš v njega zavil, ne pričakuj da bo on dobil kazen v primeru trka... To je common sense. Zapiraj prej dokler še lahko, če zapiraš pozno, sam kličeš nesrečo!

To mi je povsem jasno in tega NE delam. Verjamem pa, da ni prepovedano, da poskusiš napadalca z "rahlo" vožnjo proti robu vozišča prisiliti (seveda, ne na silo), da te je prisiljen prehitevati z druge strani. Ali pa se motim?

Link to post

To mi je povsem jasno in tega NE delam. Verjamem pa, da ni prepovedano, da poskusiš napadalca z "rahlo" vožnjo proti robu vozišča prisiliti (seveda, ne na silo), da te je prisiljen prehitevati z druge strani. Ali pa se motim?

poglej si posnetek 2 dirke pa bos tocno videl kaj delas pa kaj ne [dance]

Link to post

No ker ste se že name spravli pa pravte da vse povrst zrivam iz steze, kot da sem tank, naj povem da sem samo enega obrnil, nevem kdo sicer je bil, ampak se mu opravičujem, se pa poskušam držati čistih prehitevanj, in tako kot je maranello575 reku, sva v enmu delu dirke mela krasen dvoboj, pa tud še kakšen bi se najdu kjer smo se čist fino prehiteval, moram pa rečt da so mi posebej agresivno deloval vozniki seatov, vsaj tisti v ozadju, ker so me pošteno rukal po progi pred in v tistem hitrem S ovinku, pa še ena honda se je umes znajdla tako da sem kar moral loviti avto po progi, pa ene dvakrat ko so me prehitel še ni bil avto čisto mimo mene so že kar v mojo linijo rinli, tako da so z mano kar malo ping pong igral po progi, pa tudi obrnili so me v prvi dirki in podobno! Tako da jaz mislim da sem še kar solidno vozil! Drugače mi je bila pa dirka všeč in mi je bilo v veselje vozit!

Link to post
Guest
Odgovarjanje v tej temi je do nadaljnjega onemogočeno.
  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...