Skoči na vsebino

Volan in okvare!


play

Recommended Posts

Je možno kako porihtat G25, katerega FFB se je zelo oslabil, med sunkovitimi zavoji zna v volanu malo "pokat/preskakovat"?
Volan je bil kupljen takoj, kadar je prišel ven, za sabo že ima kar nekaj uporabe in predvsem let.

So to znani problemi za ta volan pri tej starosti?

Link to post
  • Odgovori 280
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dobra organizacija in ugotovitev napake je 90% dela, tako da pir pade

Če bo imel še kdo probleme z G25/G27 pedali, da mu samo pritiska gas/bremzo/sklopko. Je treba samo razdret, potenciometre našpricat s kontakt sprejem (pa sprot še mal prah spihejte ker ga je zihr poln

Operacija uspela, pacient preživel          dela kot novi pazite se zdaj Jocota, volan je spimpan 

Posted Images

Jah, sigurno ne more tako delat kot nov, še posebej, če si ga veliko uporabljal...

Jaz sem svojega razdrl, vse očistil, zobnike na novo podmazal, ffb motorčke odstranil in očistil kontakte v motorču samem. Ni mi jih sicer uspelo odpreti, tako da sem kar z vatiranimi palčkami in kontakt sprejem to porihtal. Sicer ni tolk dobro, kot če bi motorčke odprl ampak razlika je očitna. Zdej dela veliko bolj tekoče in tišje...

Link to post

Imam tezavo zadnje 2 dni z logitech g25, vcasih mi noce menjati v visjo prestavo na menjalniku na volanu... v nizjo gre normalno edino v visjo mi vcasih zasteka. Ko noce menjati se tudi ne slisi tisti "klik" ko menja. Ve mogoce kdo kaj bi lahko bilo narobe?

Link to post

Bi dal tole v AC, pa vseeno tule. Moj postopek, preden moj MOMO racing deluje približno OK:

- zagon igre

- vsakič sproti naložim shranjene nastavitve volana, sicer FF ne deluje

- ko pridem v igro, moram USB reconectat, da kontrole delujejo OK. Po tem nekako gre.

 

Ps.: A volana brez kablov ne znajo naredit?

Link to post

Bi dal tole v AC, pa vseeno tule. Moj postopek, preden moj MOMO racing deluje približno OK:

- zagon igre

- vsakič sproti naložim shranjene nastavitve volana, sicer FF ne deluje

- ko pridem v igro, moram USB reconectat, da kontrole delujejo OK. Po tem nekako gre.

 

Ps.: A volana brez kablov ne znajo naredit?

Opiši svojo težavo na AC uradnem forumu,morda je problem v igri.Kako pa je pri drugih igrah?

Link to post
  • 2 months later...

Imam težavo z Logitechom G25. 

 

Na tej sliki so priključena samo pedala. Že tukaj je problem, ker gumba na volanu zazna kot sprožena, čeprav nista.

g251.jpg

 

Na tej sliki pa je problem še bolj viden. Tu je priključen samo kabel od menjalnika in ne vse skupaj, ker se mislil, da bi lahko bili zanič potenciometri, in sem odprl menjalnik ter vse odklopil. Ko priključim kabel vse zmrze, niti gas ali bremza ne delata.

g252.jpg

 

Kaj je lahko tu narobe? Lahko bi bil tudi sam kabel, ampak zaradi prve slike bolj sumim nekaj v volanu.

Link to post

Malo updatea. Verjetno je krivo vezje v volanu, ker mi sprednja dva gumba zazna kot sprožena tudi ko jih odklopim. Sumi kdo kaj drugega? Se lahko kje kupi samo to vezje? Se lahko priklopi samo menjalnik preko kakega USB adapterja?

Link to post
  • 1 year later...
Zanima me če je imel že gdo z g27probleme utakneš v usb pa se zavrti za sekundo in vstavi napiše usb ni prepoznan? Volan je bil razdrt motorji delajo senzor za calibracijo je čist? Če ma gdo kakšno idejo kaj bi bilo ter če ima gdo slučajno doma main board od g27 pa kakšne dele za volan!!! Hvala že vnaprej. Ni problem z drajverji sprobano na 3h kompih? Če ma gdo kose nej mi sporoči. lp
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...