Skoči na vsebino

Volan in okvare!


play

Recommended Posts

  • Odgovori 280
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dobra organizacija in ugotovitev napake je 90% dela, tako da pir pade

Če bo imel še kdo probleme z G25/G27 pedali, da mu samo pritiska gas/bremzo/sklopko. Je treba samo razdret, potenciometre našpricat s kontakt sprejem (pa sprot še mal prah spihejte ker ga je zihr poln

Operacija uspela, pacient preživel          dela kot novi pazite se zdaj Jocota, volan je spimpan 

Posted Images

  • 1 month later...

Pozdravljeni! Sem nov na forumu in imam težave z volanom G25. Brez H-Shifterja deluje normalno, ampak delujeta samo uhlja za prestavljanje za volanom, rdeči tipki na sprednji strani pa ne delujeta oz. sta vedno pritisnjeni. Ko grem v igro in hočem spremeniti nastavitve mi kar na ti dve tipki določi npr. hočem spremeniti gas in mi takoj določi to tipko in ko grem peljat je gas do konca. Ko pa H-Shifter priklopim, pa so volan sploh ne skalibrira. Postavi se v skrajno levo ali desno lego in miruje, po nekaj minutah pa gre v drugo skrajno lego. Krmilniki za igre pod nastavitvami takrat sploh ne delujejo, volan zazna, ne kaže pa nič, da bi bil kak gumb pritisnjen, da je volan obrnjen itd., brez shifterja pa kaže samo da sta sprednji dve tipki pritisnjeni. Ko volanu pozicije ne spremenim, se pravi da ostane kot je, je vse vredu, ko ga pa malo zasučem pa začnejo delovat tisti efekti, spuščenu guma itd. Prosim za pomoč! Hvala že vnaprej!

LP thestig

Link to post
  • 4 months later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

zivio fantje...imam samo eno kratko uprasanje...

imam logitech momo-ta pa sm ga dobil brez napajalnega kabla tako da sem napajalnik vzel od starejsega prenosnika...zanima me pa sledeče

res da je po sprecifikacijah original napajalnik malo mocnejsi, a je vseeno mozno da to kaj škoduje?nebi ga rad unicil po neumnosti.

original:

Input: 100-120V 0.4A 50/60HZ

Output: 24DC 0.75A

moj:

INPUT: 100-240V 50/60Hz 1.5A

OUTPUT: 20V 4.5A

ce je AC al DC pa ne vem

ne zelim ga skurit.

hvala za odgovore...

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...