Skoči na vsebino

Volan in okvare!


play

Recommended Posts

Ni lih okvara ampak nevem kam drugam vtaknit... Imam G25 in vsakič ko priklopim volan v PC mi ga driver prepozna kot nek drug volan in ne G25. Uporabljam W10 in je frustrirajoče, da morme vsakič zbrisat driver in na novo naložit... Kako se tega rešim? Hvala ;) 

Link to post
  • Odgovori 280
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dobra organizacija in ugotovitev napake je 90% dela, tako da pir pade

Če bo imel še kdo probleme z G25/G27 pedali, da mu samo pritiska gas/bremzo/sklopko. Je treba samo razdret, potenciometre našpricat s kontakt sprejem (pa sprot še mal prah spihejte ker ga je zihr poln

Operacija uspela, pacient preživel          dela kot novi pazite se zdaj Jocota, volan je spimpan 

Posted Images

  • 3 months later...

Če ima dko uničen volan lahk odkupim, potrebujem pa 2x servo motorja, oz motorčka ffbja, oz potrebujem le zobnik ki je na motorju, če ima dko fino hvala

 

KUPIM TAKOJ!

 

031-434-225 Damjan ali info@playgame.si, hvala!

DSCN5882[1].JPG

Link to post
  • 1 year later...

Lep pozdrav!

Kot kaže je nekaj narobe z mojimi pedali (logitech g27). Problem je v tem, da mi napačno zaznavajo pritisk na vse tri stopalke oz. ga sploh ne zaznajo. V logitech profiler-ju mi včasih stolpec za gas kaže, kakor da je stopalka pritisnjena. Vse skupaj je odvisno od kabla, ki povezuje pedala z volanom: ko kabel malo premaknem oz. ga postavim v malo drugačno pozicijo začne zaznavanje delovati normalno. Torej mora biti kabel v določeni poziciji, da mi stopalke sploh delajo. 

Poskušal sem že odpreti pokrov na vrhu stopalk in očistiti prah znotraj, a ni nič pomagalo. Kabel ni videti poškodovan.

Ima kdo izkušnje s čem podobnim in bi mi znal svetovati, kaj naj naredim? Hvala!

Link to post

Povdarjam: kdor ima Thrustmaster volan, da se je volan pokvaril, da je izven garancije, ne glede na model volana ali T 100 T 80, T 300, TGT, RGT, T 500 RS in vsi ostali volani in TH izdelki, če kupouješ reči v SLO imaš 12 emsečno agarncijo, če kupuješ v tujini imaš 24 mesečno, tudi če reč umre 3 leto, se lahk obrnete name info@playgame.si ali 031-434-225 Damjan imamo servis, oz delam z dobavitleji iz tujine, malo več jih je, in dobivam nove reči, se pravi važno da imajo artikli garancijsko nalepko, v primeru okvare in hitergea servisa, ali celo menjave uničeenga za novega, se vam priporočam na info@playgame.si cene so odlične, če uredim nov volan imate nato pri meni v moji trgovini, ddoatno 24 mesečno agrancijo, splača se, urejam cca 5 do 7 let stare volane oz vso zalogo starejšo ali novejšo, volani se menjajo v 14 dneh od 5 do 14 dni max, garancije rešujem max do 30dni oz večina se vse emnja za nove volane.

 

Le v vednost preden odpreš volan uničiš garancijo!

Link to post
Pred 21 urami , ErAndrej je napisal:

Lep pozdrav!

Kot kaže je nekaj narobe z mojimi pedali (logitech g27). Problem je v tem, da mi napačno zaznavajo pritisk na vse tri stopalke oz. ga sploh ne zaznajo. V logitech profiler-ju mi včasih stolpec za gas kaže, kakor da je stopalka pritisnjena. Vse skupaj je odvisno od kabla, ki povezuje pedala z volanom: ko kabel malo premaknem oz. ga postavim v malo drugačno pozicijo začne zaznavanje delovati normalno. Torej mora biti kabel v določeni poziciji, da mi stopalke sploh delajo. 

Poskušal sem že odpreti pokrov na vrhu stopalk in očistiti prah znotraj, a ni nič pomagalo. Kabel ni videti poškodovan.

Ima kdo izkušnje s čem podobnim in bi mi znal svetovati, kaj naj naredim? Hvala!

Po mojem pa da je kabel, če premikanje "pomaga". Po mojem, da ima @play polno te krame in ti pošlje kak kabel. Ali pa ga odconectaj pa premeri parice...

Link to post

Danes sem bolj natančno odkril, kje je težava. cca. 5cm od škatle s pedali je na kablu majhen pregib in premikanje tega pregiba povzroča nedelovanje pedal.

IMG_20180524_184031.jpg

Uredil - ErAndrej
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...