Skoči na vsebino

Volan in okvare!


play

Recommended Posts

  • Odgovori 280
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

dobra organizacija in ugotovitev napake je 90% dela, tako da pir pade

Če bo imel še kdo probleme z G25/G27 pedali, da mu samo pritiska gas/bremzo/sklopko. Je treba samo razdret, potenciometre našpricat s kontakt sprejem (pa sprot še mal prah spihejte ker ga je zihr poln

Operacija uspela, pacient preživel          dela kot novi pazite se zdaj Jocota, volan je spimpan 

Posted Images

a ti tudi cez volan tipkas? Pises se boljse stavke in besede kot jaz al pa play...pa brez zamere! Vaznde se razumemo pa tud ce mora gdo veckrat prbrt, knede ;)

 

 

Link to post
On 8. 6. 2016 at 9:30 AM, AliBuggy said:

a ti tudi cez volan tipkas? Pises se boljse stavke in besede kot jaz al pa play...pa brez zamere! Vaznde se razumemo pa tud ce mora gdo veckrat prbrt, knede ;)

 

 

Zelenje zavira razvoja pameti, do 15leta, pa še to baje, , tko da jaz sm počakal......sm smo mel pa novoles blizu, pa spet jebn zrk, tko da....

Aja važn da volan dela,da se suče, akcija uživej!

Link to post
  • 2 weeks later...

Imam en problem z Thrustmaster T500 RS volanom. Potegnem z njihove uradne strani gonilnike in programsko opremo in jih namestim. Ko mi javi,da naj priklopim napravo to tudi storim. Ko pa bi se moral volan zavrteti oz skalibrirati se ne zgodi nič. Tudi,ko kliknem na Control Panel za volan se pokaže samo okence,kjer piše "krmilnik" in ni nikjer naveden volan kot USB. Torej nikakor,da se volan zažene. Ampak,ko sem ga prvič priklopil se je normalno zagnal,potem pa tema. Sem že večkrat odstranil gonilnike,restartal računalnik,ponovil vse skupa in nič. Sledil sem tudi navodilom,ki jih imajo na njihovi strani in nič ne pomaga. Ko USB vtaknem v USB razdelilec se za kratek čas prižge lučka,ki pa nato ugasne. Probal sem na več drugih USB portih in ne gre. Javi napako,da ni gonilnikov,pa čeprav sem jih namestil.Volan je na spisku,ampak je zraven rumen trikotnik kar pomeni,da je težava.

Volan ni nov,da ne bo pomote. Imam pa Win 10 64bit OS.

Uredil - silicijeva dolina
Link to post

Hmm @Danjel T. je imel enake probleme , samo da je na win 7 ? Enako še en kolega.

Če se prav spomnim so volan priklopili na en drug računalnik, tam instalirali update firmwire in potem jim je na game PC delalo.

Daj pošlji @Danjel T. ZS, ziher ti bo znal več povedat kot jaz.

Link to post

https://ts.thrustmaster.com/download/pub/webupdate/T500RS/T500RS_Firmware_Update_Procedure_V43.pdf

 

je poseben postopek nekje v navodilih s tem problemom. Vem da si moral stisnit L3 in R3  hkrati, da je zaznalo-resetiralo volan. Je pa specifičen postopek in je treba po korakih. Sem probal najti stran, pa mi ne rata. Bom zvečer še malo pobrskal.

Link to post

Long shoot ampak vseeno 

Make sure you're using a USB 2.0 port (NOT a blue USB 3.0 port) on your PC -- especially when updating firmware. 

Thrustmaster wheels don't seem to get along well with the USB 3.0 ports at times.

Also, make sure the "breakaway cable" is firmly connected, and not just making partial contact.

 

A imaš windows-e update-ane ? Če nimaš jih daj, potem restart in ponovi vajo z priklopom. 

 

P.S : A se kaj zgodi če držiš tipko MODE na volanu in istočasno vklopiš volan v USB ? 

Uredil - edgeslo
Link to post
Pred 2 urama , silicijeva dolina je napisal:

Tudi jaz ne najdem nič pametnega na spletu. Ko vtaknem kabel v USB zasveti lučka na USB potem pa ugasne,kot,da mu zmanjka štroma oz zgubi povezavo z računalnikom.

Skratka, najprej naredi cel postopek, kot je opisano v povezavi, Pol pa: priklopiš volan in restart PC. Ko se PC restarta, pritisneš L3 in R3 hkrati za par sekund in izklopiš volan iz USB porta. Pol priklopi nazaj volan in počakaj nekaj sekund. Med čakanjem, upaj da ti ga bo zaznalo ;)

Link to post
Pred 23 urami , edgeslo je napisal:

Hmm @Danjel T. je imel enake probleme , samo da je na win 7 ? Enako še en kolega.

Če se prav spomnim so volan priklopili na en drug računalnik, tam instalirali update firmwire in potem jim je na game PC delalo.

Daj pošlji @Danjel T. ZS, ziher ti bo znal več povedat kot jaz.

Fantje zadevo sem rešil po tem postopku,ki ga je opisal @edgeslo in zadeva sedaj deluje :) Joj kako sem srečen. O samem volanu pa nimam besed,ker je prava zverina napram G27 :D  Hvala še 1x  @Danjel T. in @edgeslo za hitro in učinkovito pomoč !!

dsc0450-1.jpg

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...