Skoči na vsebino

Round 01 - WeatherTech Raceway at Laguna Seca [12.4.2020@18:00 CET]


Recommended Posts

Schedule

 

Free Practice

Wednesday April 8 2020
20:00 - 22:00 - Free Practice

Friday April 10 2020
20:00 - 21:15 - Free Practice
21:15 - 21:30 - Practice Qualifying
21:30 - 22:00 - Practice Race

Race Weekend

Sunday April 12 2020
18:00 - 20:00 - Practice
20:00 - 20:30 - Qualify
20:30 - 21:00 - Race 1
21:00 - 21:05 - Warm-up
21:05 - 21:50 - Race 2 (Top 8 from Race 1 reversed)

All times are CET

Server Settings

Server name: Alpe Adria GT4 by slo-racing.com
Password for Free Practice: sloracing
Password for Race Weekend: Will be sent to Team Managers via e-mail

image.png

 

 

 

 

 

 

Link to post
Deli na drugih straneh

!!TEST RACE!!

Schedule

Race Weekend - Monday April 6 2020

20:00 - 21:00 - Practice
21:00 - 21:15 - Qualify
21:15 - 21:30 - Race 1
21:30 - 22:00 - Race 2 (Top 8 from Race 1 reversed)

All times are CET

Server Settings

Server name: Alpe Adria GT4 by slo-racing.com
Password: sloracing

image.png

Link to post
Deli na drugih straneh

Dobro pa ne dobro :DD. Kvalifikacije P12 so obetale, da je morda dosegljiv P8 v R1. To mi je uspelo in s tem štart iz prvega mesta v R2. Tle sem vedel, da na štartu večjih presenečenj ne more biti 😂, in začela se je borba. Žal je TheCorkscrew kot že tolikokrat zahteval manjšo napako, zaradi katere jo je malo skupil tudi Matjaž. Izguba koncentracije in še en late break v T1 so me pahnili na P9. Do konca z vztrajnostjo pripeljal kot P7 na cilj. Sorry teammate Domen za rahel pospešev v zadnji ovinek v ciljno ravnino.

Veseli me dobra zasedba iz vseh koncev. Se vidimo v Charlotte [ok] na ovalu (skoraj ovalu)...

Ne dobro: slabo sem vnovčil štart iz prvega mesta v R2...

Uredil - mancSLO
Link to post
Deli na drugih straneh

Jah, kar nekaj močnih dirkačev se je znašlo na stezi, tako da sem z osmim štartnim mestom bil zadovoljen. Žal se je nekomu z 6K mudilo že v formacijskem krogu, tako da me je že pred štartom zrinil s proge.  Pristal sem v repu karavane in se od tam začel prebijat po mojih močeh...spet sem naletel na 6K, keteri je pred mano zapeljal s proge. Zapeljal sem mimo, vendar 6K me je ponovno lepo nasadil v bok v vhodu v ovinek. Namerno? Nevem. Tako sem pristal v boksih za daljše popravilo in dirke je bilo konec. Sicer sem po popravilu ponovno štartal, vendar ni bilo več upanja. Tako sem R1 zaključil na P15.Prva dirka mi ni bila naklonjena. 

Drugo dirko sem odpeljal brez večjih težav in se tako prebil do P6. Imel sem ponovno srečanje s 6K,...no, v R2 je bil korekten in sva dirko končala brez dotikov. Najlepši in najbolj intenziven del dirke sem doživljal v boju s Tomažem S. Kar nekaj krogov sva bila kar tesno zalimana. No, na koncu sem si priboril P6, tako da sem bil z R2 zadovoljen. 

Upam, da bo naslednji event brez večjih zapletov in da bomo ponovno v takem številu. 

👍👏

Link to post
Deli na drugih straneh
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...