Skoči na vsebino

Splošna debata


Recommended Posts

test server ONLINE:
ime: BTCC test / brez gesla

Nastavitve na serverju: 97% grip, 30% restrictor vsi avtomobili, brez tire warmers, zato rabite kak krog preden se prednje gume ogrejejo. Približni časi za top10 @ Silverstone 2:12.x-2:14.x

Jaz osebno sem moral tudi zvišati overall FFB in znižati Curbs FFB (drugače je volan z mize hotu) 


 

 

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh

Opala, sline se že cedijo.

Časi satelitske Tv in spremljanja Eurošporta, kjer sem gledal navedene ase, kako so se porivali sem in tja po progah je bilo dovolj, da sem se še sam spravil na virtualna pota :D  

@mancSLO, ni izgovorov!

@alkoro, mamo to! 

Accord je moj !!

Link to post
Deli na drugih straneh

URADNI SERVER ONLINE 24/7
ime: slo-racing.com TOCA BTCC / brez gesla
skini še niso pravi vam jih zberemo teden pred dirko
TRENUTNI ČASI

Da bo manj odnašanja riti na vhodu v ovinek, zadaj zmanjšajte Wheel Rate na okol 100-130N/mm

Prijave v prvenstvo

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh

Server s progo Oulton Park International ONLINE (slo-racing.com TOCA BTCC / brez gesla)
Download proge (trackpack)
Trenutni časi

To progo bomo vozili v prvenstvu, vrjetno sicer proti koncu prvenstva, ampak je ena zahtevnejših prog, pa se jo sedaj lahko malo naučite. Drugi teden potreniramo še Thruxton, ker je dokaj tezka in neznana, potem prestavimo na progo s katero se bo začelo prvenstvo (Donington GP)

Zdaj pa pridno trenirat. 

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh

Zdaj je na voljo uradni server z vašimi skini in Croft progo s katero bomo vrjetno začeli prvenstvo (če ne bo danes ene odjave in menjamo nazaj na Donington GP) 

Skinpack V2: Prenos

SERVER ONLINE:
Ime: slo-racing.com TOCA BTCC
pass: sloracing
Na serverju je grip 97% in avtomobili imajo 30% restrictor, zato se ne čudite če so vaši časi slabši kot OFFLINE.

Danes proti večeru lahko naredimo kakšno testno dirko, če se nas bo nabralo dovolj.

Uredil - PEK
Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...