Skoči na vsebino

Recommended Posts

Ja fino je blo, z Mitjem sma mela kr dvoboj in ful menjavanj pozicij. Je pa še rezerve ja, oz. dost problemov ker ne poznam stagov, premal furam >_>

 

@v4n4d4j? ti skos furaš na haubi ne? Vidim, da je vidljivost 200% boljša ponoči pa v dežju. Js pa neupam it sedet na haubo, sm raj v notranjosti roll cage-a :D

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, sem kar odpeljal Novo Zelandijo, ker kasneje ne bo časa. Sem poizkušal bit malo bolj previden, da se kje brezveze ne razbijem. Spoiler alert: Koncentracija popustila na 9. stage-u. Br

@AliBuggy a si mislu kaj takega: Idrski radar Če baš nucau, kr pawej Ti kamut jest al pa @v4n4d4j? rajde gawariwa. "Tri liwu", "Teš kat balan!"

Evo. Glede na to, da sem prejšnjo dirko ponesreči izpustu in s tem zgubu pike za skupni seštevek, sem se odloču, da odpeljem tale rally malo drugače, bolj za uživancijo. 😎 Ta avstralija ima take

Posted Images

Se mi še ni zgodilo to kar se mi je malo prej...10 stage kot bi nekaj prišlo pod avto in je šel avto max 40 na uro, čez kakih 10 sekund je spustilo in sem šel naprej, potem pa kasneje še enkrat isto, po ene 30 sekundah vijuganja po jarkih in butanja v skalah v upanju da problem izgine sem poskusil še restartati vozilo in potem nisem mogel nisti startati več...po 15 sekundah ko se nisem premikal sem dobil DNF in konec.

Potem sem večkrat pogledal posnetek z večih kamer ker mi ni bilo nič jasno in opazil da je bil problem v blokiranih zadnjih kolesih...ali je bil bug, poškodba na vozilu in zato blokirane gume ali le zataknjeno gumb za ročno zavoro, za kar uporabljam predelan menjalnik od G29, to moram še ugotovit...pa tko dobro mi je šlo, a jebi ga 😞

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Se mi je zdelo da bo to...po dobre pol leta uporabe je na moji predelavi popustil obojestranski selotejp in ročne ni povrnilo tako da je bil gumb stisnjen, pa ob najbolj neprimernem času se mora to zgodit 😀 Na žalost v paniki med vožnjo nisem pomislil na to, za naslednjič vem...😂

sit.jpg

Uredil - bubina
Link to post
Deli na drugih straneh

@50keda hja za to bi mogu malo drugace osnovat prvenstvo tako da bi vsak proizvajalec tekmoval z enakim stevilom avtomobilov. Tako kot je sedaj pa sta ford in skoda v precejsnji prednosti...

@bubina hah to je rally 😅 ...ne pac res skoda da si moral predcasno zakljuciti zaradi tehnicne okvare, ce pogledas s pozitivne plati je nekaj na kar lahko vplivas in popravis in ni napaka v igri...

 

Uredil - n1vekk
Link to post
Deli na drugih straneh

Ja res je to je pravi rally! Dogaja se nepričakovano ;)

Mi je všeč, da mamo več ali manj vsi neke zaplete, skor bolj zanimivo, kot pa spremljanje WRC-ja :)

@n1vekk ja I guess, je pa vsaj ideja za drugič :P
 

@bubina js razmišljam, da si bom lastnoročno nardil lastno ročno, nevem pa če DR2 ma support na več kontrolerjev, če ne drgač bom z nekim joy emulatorjem emuliral pritisk tipkovnice ;)

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 3 urami , 50keda je napisal:

Wooho, te pa morm it kr v akcijo pa kupit par rorov, pa nek usb ploščo, da bom lahk knofle gor pacu.

Evo to sem dobil za gvišno. 

For DiRT Rally 2.0 input, multiple input devices are supported with the ability to connect or store 
information on up to 15 separate USB devices at once. Multiple instances of the same device type 
are also supported allowing different actions to be bound on the different instances (e.g. two 
identical sequential shifters with one being used as a handbrake).

Link to post
Deli na drugih straneh

Uf kar pestro je tole. Sem si mislil da bom vseeno bližje prvim (tudi brez treninga brzincev in/ali avta).

Izgubljal sem nekje 4 s/km, večino v serpentinah pa parih confusing odsekih.

Vmes me je hčerka poklicala in sem letel v graben, da sem moral resetirat avto. Prvih šest brzincev sem odpeljal na istih gumah🤪.

Nekje na sredini rallyja mi je odpovedala ročna, dobro da ni nihče gledal kako je to šlo...Sem med vožnjo pretikal USBje..

Skratka rečmo temu trening...😜

Link to post
Deli na drugih straneh

Banda prasinarska...vidim da se zabavate na polno. Jaz sem si malce pavze vzel, pa mi je vseen ko berem tole, spet zacela desna noga trzat :D

Ce ima kdo moznost streamat, bi z veseljem pogledal, drzgace pa cestitke vsem, ker ze do cilja je kar nekaj da prides pri vseh teh skritih skalah ob cesti. USA je drugac meni najbolj bedna drzava, ker je polno enih meni nepoznanih shortcutov, pa ce so slabi vremenski pogoji ne vidis popolnoma nicesar :S

 

Uredil - AliBuggy
Link to post
Deli na drugih straneh

Morš bit tak k @v4n4d4j? kot smo ga prislikali zgoraj, pa vidiš čist use! :P

Ja USA je problematična s skalami, ampak drugače je pa kr tekoča za razliko od poljske. Zdej pa se itak selimo na še boljšo lokacijo, novozelandski pesek je men zlo fajn furat.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...