Skoči na vsebino

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • Odgovori 80
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, sem kar odpeljal Novo Zelandijo, ker kasneje ne bo časa. Sem poizkušal bit malo bolj previden, da se kje brezveze ne razbijem. Spoiler alert: Koncentracija popustila na 9. stage-u. Br

@AliBuggy a si mislu kaj takega: Idrski radar Če baš nucau, kr pawej Ti kamut jest al pa @v4n4d4j? rajde gawariwa. "Tri liwu", "Teš kat balan!"

Evo. Glede na to, da sem prejšnjo dirko ponesreči izpustu in s tem zgubu pike za skupni seštevek, sem se odloču, da odpeljem tale rally malo drugače, bolj za uživancijo. 😎 Ta avstralija ima take

Posted Images

Nivek, zanima me kaj se zgodi v primeru, da nekdo želi odpeljati recimo zadnji dan event in klubi ne delajo, tako da eventa zaradi nedelovanja klubov ne more odpeljati v času (za primer: včeraj in danes klubi niso delali)?

Se bo naknadno podaljšalo event za zamudnike, vkolikor je to sploh mogoče v nastavitvah ali bo tak nesrečnik brez udeležbe? Jst bom sicer probal vsaj kak dan prej odpeljati, pa vseeno raje vprašam...

Link to post
Deli na drugih straneh

Pomoje bom dns na dušek ta USA odvozu. Me je pa zadnjič navdihnil @AliBuggy, da bi mogoče malo postreamal še, da je nekje mal shranjeno, mogoće bo kešn lep trenutek/crash.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Drgač pa tk bel en poraz kar se mene tiče. Enkrat gume za zamenjat, enkrat me je resetiral, pa nasploh ni bla gladka vožnja. Tam proti koncu, kešn 9 stage in naprej, se mi zdi, da sm se mal ogrel bel. Je pa nek vmes tut en lep barrel roll. Več uspeha drugim :D

Uredil - v4n4d4j?
Additional info
Link to post
Deli na drugih straneh
1 hour ago, middlemanSI said:

Če že dražiš vsaj nalimej link do streama:-D

Nisem pričakoval, da bo kdo gledal v živo, je zdej še link do videa.

Pa še par timestampov do stagev/dogodkov:

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...