Skoči na vsebino

Ostalo & Traparije


KRUH

Recommended Posts

  • Odgovori 2,9k
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Pozabil prilimat še mal RL vozikanja med prazniki. Po dveh letih sem se končno spet spravil in je bil že skrajni čas ker sem že fejst pogrešal in pozabil kolk fun je to ne glede na to kaj voziš ! Za

Posted Images

Citirano iz F1Magazina o novici od Bernieja Ecclestona o moštvenih ukazih.

Jap, nekoč je bilo tudi sila politično :)

V sklopu aktualne debate o moštvenih ukazih se je 82-letnik spomnil anekdote iz svojega aktivnega časa kot šef ekipe Brabham, ki je pri mnogih poskrbela za smeh. Ecclestone sicer ni želel navajati imena vpletenih, toda njegova zgodba je zanimiva. "Imel sem dirkača, ki se je boril za naslov prvaka, njegov moštveni kolega pa je bil ravno v tem dirkaškem koncu tedna ekstremno hiter. Rekel sem mu: 'Karkoli že boš počel, vzemi to sproščeno in pusti ga naprej.' Rekel mi je, da tega ne bo storil. Zato sem mu odgovoril: 'Lahko se v dirkalniku postaviš na sedež in mu pomahaš, naj gre naprej, tako da bo videl ves svet, da si ga namerno pustil pred sebe.' Toda on je ponovno rekel: 'Tega ne bom storil.' Zato smo pač zagotovili, da v rezervoarju ni imel dovolj goriva, da bi končal dirko."
Link to post

Res? Da pri teh letih tako brezglavo zapelješ na cesto...človek je samo najdu, kar je iskal, pa naj se še tako grdo sliši. Seveda tega nikomur ne privoščim, samo, tako pač je!

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...