Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

Svaka cast obema. Bubina si vzel soft gume, ker bos dobil zihr ene 5s plusa z njimi. Jaz nisem spilal zdej cel teden DR2, tko da se sploh ne upam probat, pa se obroc na volanu sem zamenjal danes, pa se ga bo treba privadit se malo.

Link to post

Sem probal prvo z winter...bilo je 2.33, potem sem šel s soft 2.27, 2.24, 2.22...vmes pa še kak ponesrečen poskus 😀Soft so uporabne samo za spodnje brzince Monte Carla kot je recimo ta ki sta ga zgulila...proti vrhu ga pa najebeš 😀

Komot bi še par sekund pridobil s treningom, vendar mi res ni do tega...sicer mi že v enki Monte Carlo ni šel najbolje, tu pa še manj saj so tiste zaplate ledu res nepredvidljive...tudi rezultate eventov od Monte Carla imam daleč najslabše od vseh prog...mi pa uspeva zadnje čase kar pogosto daily/weekly top 100 in tudi 50 (multiplatform)...sem kar zadovoljen saj mi gre vedno boljše 😀 

Link to post

Cez zaplate snega shiftaj v visjo, pa previdno z gasom. Z visokimi obrati bo sel po svoje, navora ima dovolj v nizjih obratih, pa kontroliral bos lahko. Pa pred zaplato snega/leda cimvec hitrosti iz ovinka prinest. Tam kjer imas cesto pol pol pa probaj v ovink priti po suhi strani. Veckrat je to zunanja linija, kar je nenavadno a je hitrjsa ravno zaradi tega, ker te ne zmece okol.

 

Super ti gre...s casi se pa ne obremenjuj. Vozi ker uzivas. Ce bos tako vozil bo tudi cas prisel.

Link to post

Super @v4n4d4j?

Kaksno je zdej sploh stanje na leaderboradu...smo pofarbal zgornji konec al smo ze kje cist spodaj :D

Fantje a ima se kdo tezave s sesuvanjem spila. Vceraj na daily se preden zacel vozit dobil CTD :S

A je W10 aprilski kumulativni update kej naredil al pa nova vsebina v spilu, ki so jo dodali. Prej se mi razen prvi dan v prerelease fazi, spil ni nikoli sesuval.

 

Drugac pa, B grupa RWD, novo dodani BMW M1....tole pa je zanimivo za vozit. Ce ujames ritem je prava poezija a napake drago placas. Vsec!

Uredil - AliBuggy
Link to post

Ewo spet ista fora....grem prvi daily MC in vse ok. Grem na naslednjega Australijo zgazim eno oglasno desko in CTD

 

matwer.png

Nikoli prej tega. Tudi na weekley sem 9 prog odvozil vceraj po namestitvi driverjev za salo. Se kdo s tezavam ali moram iskati najprej tezavo pri sebi...sicer bi mogu to najprej ampak boljs je rantat :P

 

Link to post

sel zdej en multiplayer...skode nic tud, ce me ven vrze. Ajoj tole so pa na polno zajebal s temi AI v MP, da ne govorim o pointerju trenutne pozicije. Drugac pa bolj zalost z game-i. Samo en game je bil, da sem se lahko prikljucil...sicer smo bili notri stirje ljudje pa ven pa not so dodatni capljal....9 prog, vsaka z razlicnimi bolidi kar je kul. Samo res nisem se navajen kolk je treba na meji vozit ker nimas ppopolnoma nobenga indica. Skoz zeleno vse na progi, pol pa na koncu druga pozicija. Bichezi te cist dezorientirajo in ker hitro padem pod vpliv panike ali lezernosti je to zame problemcek :D

Skratka...niti enkrat sesul pol se pa pejt.

 

Bo treba ob petkih kaksen fun beer rally event zrihtat @n1vekk :)

 

 

Link to post

Naslednjič poglej v Event Viewer (Nadzorna plošča\Sistem in varnost\Skrbniška orodja\Ogled dnevnika dogodkov- velja v Win7, za Win10 ne vem, ampak verjetno enako ali podobno). Tam lepo piše, kateri servis ali fajl je povzročil določeno napako. Ko je meni kakše mesec nazaj sesuvalo DR2, sem ugotovil, da je napako povzročal "nvlddmkm.sys", zato sem v varnem načinu odstranil driverje za grafično karto, nato ročno pobrisal še vse direktorije in fajle od Nvidie iz Windows in njegovih poddirektorijev in Program files, ter potem v normalnem načinu ponovno naložil eno malo starejšo verzijo driverjev, ki tega fajla, ki je povzročil napako, ni vsebovala. Zadeva se potem ni več sesuvala. Nekaj dni kasneje sem potem updatal driverje in stvar še vedno dela brez problema.

Link to post

V event viewerju zal ni bilo zapisano nic povezanega s crashom spila (ne pod sistem, application ali windows), ker je bil to crash dirtrally2.exe file-a. Od takrat se mi se ni ponovilo (knock on wood), pa je edina razlika to, da se je spil zde se ene dvakrat popatchal. Winsi in GPU driverji so ostali isti.

Ljudje, ki dobivajo ta crash praviloma na prehodih iz menijev, so opazili povezavo z nastavitvijo TAA v spilu. Pomaga tudi, ce izbrises konfiguracijski file (hardwaresettings), da ga spil zgenerira ponovno. Lahko se mu kdaj kaj zblede, kot vsem nam ;)

Kakorkoli, zdej sem odpeljal ze ene par dailyjev, poupdatan spil je bil pa v zacetku tedna z 9GB patchom, vceraj pa se 4.5GB in zaenkrat je vse ok...

Link to post

Glih včeraj sem z enim kolegom prvič probal in sva igrala s še parimi online event, bilo nas je ene 6 ostala mesta so zapolnili pa računalniški nasprotniki, malo čudno mi je bilo gledati rezultate, ker sva vozila zelo dobro in bila precej izenačena, vsi ostali so bili caa 45s in več za nama, edino en računalnik je bil več kot minuto pred nama v 2 stage-ih 😲...sem takoj za, upam da se lahko pridužim k vam, ki imate PC. Sporoči točno uro pa se bom poskusil priključiti.

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...