Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

Alibuggy, leaderborad lahko pogledam samo za ta aktualen dan, ko gledaš po lestvici gor/dol se res počasi osvežuje...glih zašteka pa ne. Ja, Dirt player mi označi vse ki niso na PS4...edino slo zastavo sem videl pri recimo Spain/Rally za enega med 10 in mene, vmes in pa nobene naše zastave vmes zato sem predvideval da si ti...pa tudi drugje je bil en naš med 10 (nažalost ni vzevkov iz drugih platform, zato vidim ime Dirtplayer). Sem že sam iskal po netu če so kje dostpni podatki za evente kot v DR1 pa jih nisem dobil...upam da mojstri to dodajo na stran.

Pri weeklyu v Španiji sem to opazil...že če je samo ena od treh brzincev mokra nujno izbrati dežne gume...sem videl da je večina od konkurence izbrala v tem primeru suhe, ker sem nenormalno pridobival v dežnem specialu v suhem pa niti ne dosti izgubil.

 

 

Link to post
  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

Pred 21 urami , AliBuggy je napisal:

:D JA kopilot tudi mene dostkrat zmede, se ma vedno bolj zanasam na znake. Drugac pa ce je kdo hotu sprobat kako so gume in izbira pomembni, priporoca weekley z GT klaso, kjer imas na tri stage servis, s tem da imas kombo mokre-suhe-mokre in obratno. Sem se tako ustel prvic ko sem sel s suho da je bilo groza. Bremze so lockale drsel sem kot vodni pajek po barju in izletaval iz ovinkov. Ko sem prisel na suho je bila guma tudi ze bolj svoh. Sem pa se enega nasega aliena nasel in mislim da je to v4n4d4j? aka vajtos  

Nisem to js zal :D Nisem alien pa tut nisem vozu ze en cas

Link to post
Quote

Nisem to js zal :D Nisem alien pa tut nisem vozu ze en cas

Bemti sry, sem bil skor ziher ker vem, da se vcasih za tabo tudi prah valil ;)

Sem imel pa danes z Dailyji cisti zegen saj sem se tako S Fulvio v Spaniji in Argentini (popolno razlicna setupa) uversil v top 6 (do sedaj) v Avstraliji z Imrezo GrpA pa na 8 mesto...dost kul za moj ego...mogoce je momagal tud da me vec v glavi ne nabija od viroze  :P

Link to post

danes sm v novi zelandiji s polotom r5 malo testiral gume, soft in medium...mogoce se na drugih autih manj pozna ma jst sm obcutu precej razlike...in cas je to potrdiu...predvsem pri pospesevanju iz ovinka se mi zdi najvec razlike.

Link to post

Ja, pred časom sem napisal, da ne čutim neke razlike zaradi degradacije terena in izbire gum.

Te besede zdej vzamem nazaj...precej se občuti razlika v vožnji po uničeni progi ali frišni pa tudi glede gum se čuti bolj kot sem sprva mislil. Druga debata bi bila kakšna je razlika med tem če štartaš 20, 50 ali 200, toliko se nisem poglabljal....pa tudi kako se različne gume obrabljajo in kako bo to vplivalo na rezultate bo mogoče bolj prišlo do izraza ko poštekamo sistem....sam se zaenkrat ne poglabljam v take detajle pa tudi s setupi ne, samo uživam in počasi nabiram kilometrino 😀

Je pa teh dnevnih, tednskih in mesečnih eventov toliko da komaj sproti vse zvozim....sicer sem pred par dnevi prišel v ELITE klaso v solo, vendar se je nisem še imel časa lotit 😀

Link to post

@bubina sej ves da temu rece zgolj imeti krompir in dober dan, vseeno hvala.

@n1vekk tnx za ta podatek, predvidevam pa da se je soft najbolje odrezala. Hard gumo res ne vem kje bi bilo smiselno izbrati, ce so servisi res na dva ali tri stage. Mogoce je v Monthly enetu kej drugace in so servisi bolj narazen...tam bi prislo uporabno, ga pa se nisem uspel vozit in ne vem.

@Robert_S FFB je res slabsi od DR1 a baje delajo na popravku. Ce si spilal v DR1 lige...to tukaj (zaenkrat) ni narejeno na ta nacin. Leaderboard je tudi slabse in manj pregledno implementiran kot v DR1. Sam obcutek teze avta (kako ga cutis) je precej boljsi in spil je nekako takko zahteven do tebe kot je bil DR1 na zacetku, preden si osvojil meje dirkalnikov. Za dobre case ne ppopusca in konkretno kaznuje istocasno pa tudi lepo nagradi. Setup avta je tudi dosti bolj pomemben kot v DR1. Pritozujejo se glede Raceneta, ki je bil na zacetku res malo tecen, a smo zaradi tega dobili kompenzacijo v 1M CR kar tudi ni svoh :D  Zdej jaz se nisem imel tezav.

Mi je pa zadnji teden dvakrat ze spil kresnil na desktop in to pri tem ko se je loadal menu ali leaderborad (CTD) vendar za to krivim navit GPU + zadnje driverje...lahko pa da je kaksen bugic v spilu...je pa se bolj adrenalinsko 😜

Ja, se se najdejo razni eksoticni bugi a generalno je ce si rally lover, stvar vredna pozornosti. Good luck!

Link to post
Pred 5 urami , AliBuggy je napisal:

@bubina sej ves da temu rece zgolj imeti krompir in dober dan, vseeno hvala. 

Če si dober si dober😁

Če je boljš kot enka, ha...komaj čakam da pride Monte Carlo in takrat bom jst naredil tapravo direktno primerjavo. Mene je sprva precej motilo je je v DR2 malo FFB efektov s ceste na volanu, vendar sem se že malo navadil in potihem sprijaznil, da bo tako tudi ostalo...sicer upam da se motim.

 

Link to post
Quote

Mene je sprva precej motilo je je v DR2 malo FFB efektov s ceste na volanu, vendar sem se že malo navadil in potihem sprijaznil, da bo tako tudi ostalo...sicer upam da se motim.

...a ves da sem prav o tem razmisljal!

Na tale hendling sem se zdej ze tako navadil, da bo popravek, pri meni verjetno spet rabil nove adaptacije.

To je ista fora kot z gadgeti!

Mislis da delas slabse case, ker imas slabsi volan? Ne! Vse kar rabis je da se natreniras svojega setupa volana, v smislu da ga cimbolj priblizas obcutkom v RL, fizike igre in zahtev vsakega posameznega dirkalnika in proge. Se se spomnim, ko sem kupil CSW V1 in sem delal na time trial slabse case, kot kao slabsim volanom Gt2 V,2 ki sem ga imel prej....natreniran sem ga bil. Pol sem postekal, da ni fora v HW ampak v meni in nacinu kako se vse skupaj poveze...pa fun faktor mora biti prisoten...tko da kar se input HW-ja tice sem koncal, sam se kic bom zganjal okol tega, da bo obcutek se toliko boljsi ;)

 

Uredil - AliBuggy
Link to post

Sm sm kr mal jezen za v loby da se nas nabere 4 slovenci čudaki, da bi skup cross odšpilal pa kr ne in ne...wrc oz 2kcc3+ pa kaj pa vem, je boljše, sm ni to to...

 

upam da spet ne bom nesramen, prvi del oz colin 2.0 , ne vem italija, kaka lancia, ali sti, k si ga stršal je avto dobesedno skakal, šel v ornk oivnku en kolo po luftu, nastavitve če si spremenil iz soft na full hard se je ornk poznala, tukaj...ne vem, kr ni enkega filinga,.....upam da tole res poupdajtajo, da bo res fizika ok, sej ni slaba niti pod razn, sm ni men to to...upam da bo..

Link to post

Malo se mučim iz tvojega sporočila izluščit kaj hočeš povedat...al pa sm jst zaostal 😀

Če sem prav zastopu se rabi dirkača za Dirt rally 2...lahko tudi za Rallycross...sem takoj zraven,  kje se prijavim, igram na PS4 😀

 

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...