Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

Špil na ps4 in tgtju ali g29 dela fenomenlano, zelo zelo močan ffb, lahk rečem da na tgtju prvič tako brutalen, res da nekaj nastavitev in se pelje reč noro dobro, čakam še kak poravek ffbja za določene ne vem odseke ovinke, vseeno pa za moje pojme na ps4 trenutno top rally po toliko letih,fifzika mi je od dirt 1 dosti boljša, dirt 4 niti ne primerjam poleg...

 

 

 

 

 

 

Link to post
  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

Pred 8 urami , play je napisal:

Špil na ps4 in tgtju ali g29 dela fenomenlano, zelo zelo močan ffb, lahk rečem da na tgtju prvič tako brutalen, res da nekaj nastavitev in se pelje reč noro dobro, čakam še kak poravek ffbja za določene ne vem odseke ovinke, vseeno pa za moje pojme na ps4 trenutno top rally po toliko letih,fifzika mi je od dirt 1 dosti boljša, dirt 4 niti ne primerjam poleg...

Hm, jaz imam PS4 in G29...je slučajno kak popravek prišel ta vikend, ker v petek ko sem igro dobil je bil FFB precej medel na splošno...kako si predstavljaš da bi popravke naredil na določene odseke, ovinke kot praviš? Po moje se take stvari znotraj igre lahko popravlja bolj generalno z določenimi parametri ne pa lokalno po odsekih...nisem pa programer oz. strokovnjak da bi to vedel😀

Link to post

Zdej sem pa kar mal besen. Ce jim ze nekak cez prste pogledam glede se nedodelanega FFB, jim pa za konstantne probleme z Racenetom ne morem. Ce imajo tako borne serverje, potem naj nujno povezljivost da lahko vsaj kariero spilas vrzejo iz kode ali resijo kako drugac. Sredi kariere in sredi weeklyja ostal 2 ure brez zmoznosti karkoli delat...banda!!!

Link to post
On 22. 2. 2019 at 12:29, AliBuggy je napisal:

Oj Ale...Obakrat sem vzel Deluxe varianto za 56€. Prvo sem kupil 25.1.2019 na Voidu s kodo za popust, drugo pa danes ponoc ob 2AM na GMG

 

prva kjer je bil kljuc se danes po unlocku v statusu in progress (PayPal claim in na supportu dost prijazen mudwel ki mi je preklical narocilo):

https://www.voidu.com/en/dirt-rally-20-deluxe-edition

 

druga pa danes kjer sem kljuc dobil instantno (vidim da so ze malo podrazil oz. zmanjsali popust...1.30AM je bila 56 z 24% popusta..verjetno bojo tole razgrabili dokler je) :

https://www.greenmangaming.com/games/dirt-rally-20-deluxe-edition-pc/

 

kot je ze Nivek povedal deluxe ima 4 dni prej unlock, je bilo pa kar nekaj scamov ko so namesto deluxe dobili standard edicijo na teh third party stacunah :S

Še dobr, da si dobil denar nazaj...očitno je blo res neki z naročilom narobe. Jaz sem pa mislu, da si tok nestrpen, da si kar novo naročil, ker prejšnje nisi dovol hitr dobil. 😄

Jaz sem kar standard verzijo vzel na Instant gaming, pa sem v petek že kodo dobil, da sem lahko špil inštaliral, sam bom moral še do jutri počakat, da se odklene...

Link to post

Travniška verzija dela že kr neki časa. Špil se mi zdi po prvi uri igranja super, samo FFB me malo (ampak res malo) matra. Za dirt rallly zamenjat je. 

Uredil - PEK
Link to post
Pred 17 urami , bubina je napisal:

Hm, jaz imam PS4 in G29...je slučajno kak popravek prišel ta vikend, ker v petek ko sem igro dobil je bil FFB precej medel na splošno...kako si predstavljaš da bi popravke naredil na določene odseke, ovinke kot praviš? Po moje se take stvari znotraj igre lahko popravlja bolj generalno z določenimi parametri ne pa lokalno po odsekih...nisem pa programer oz. strokovnjak da bi to vedel😀

Hmmm, nism sicer prvženec drugih razen avsaltnih podlag, zato le menje za avsalt, na določenih odsekih se mi zdi, da te špil sam posrka v ovinek, čeroav vozim vse na off itd, daje me nek filing k da avto sam zapalva, ga potegne v ovinek, res težko opišem, je težak, a anto se mi zdi, da bi lahk bil še dosti bolj, volan je malo prazen, ni še ffb to kar bi moglo biti, vseeno je na TGT proti gtsportu, ffb vsaj 2x močnejši, vozim na omp volan 350mm, in mu ne pobere nič ffbja, proti 28cm, je pa razlika volan iz 330 na 350mm totolna razlika, dost boljši filing, si natančen, lepše padeš v ovink, en vem težko opišem...govorim izključno za ps4, da je rally zelo dobr, zelo težak, večina folku ne paše ker je zelo pretežak, meni soebno top,  (meni če bi dal not sm r5 vozila in sm avsalt, bi tkoj kupil špil, vse skup moje mmnenje!

Link to post

🤔

Nevem ali imaš ti kakšen poseben release ali pa nenavadno čutno zaznavanje. Nisem še zasledil človeka (neozirajoč na komercialne reviewe), ki bi lahko potrdil, da je FFB ok. Še Codemasters se ne strinja s tabo.

Glede na to, da si že pri GTSport Beta trdil, da je FFB vrhunski, bi rekel, da je tvoja razlaga "močnega/vrhunskega/fenomenalnega FFB" volan trd kot kamen, kar pa sploh nima veze s FFB. Kot že iz imena izhaja gre za force feedback, ne pa izključno za raw force.

Uredil - Dirkač
Link to post

Bolj kot berem komentarje glede FFB bolj mi ni jasno kako lahko g.Armstrong in ostali testerji požegnajo tako nedodelane stvari v igri. Sam sem samo v petek za urico sprobal igro, saj sem moral napačen izvod vrniti in predvidoma šele jutri dobim deluxe verzijo, tako da sem se moral danes potolažiti z 2x daily + 2x weeky eventom iz DR1😁 Stara je še vedno zakon in z moje strani tudi če te dvojke še ne bi bilo...od decembra ko sem se jo lotili jo nisem niti približno še do konca iztisnil...😀

Link to post

Ker vem da mate eni že 20 ur+ za sabo...kako se vam zdi?

Meni še vedno muči ta FFB, saj se podlage sploh ne čuti...kot bi se vozil po ploščicah. Sej ko ovikariš še ni tako občutno ma ko greš ravno za 2-3 sekunde preko vseh lukenjh in skokih se zgodi da včasih v tem času ni nobenega fedbacka od volana...je tudi pri ostalih tako? Sem prav moral pognati še enkrat DR1 in odpeljal eno Grčijo in Finsko kjer volan fino ruka...pri meni ni primerjave.

 

Link to post

Jaz sem poskusil tudi spreminjati jakost FFB (wheel&tyre friction ter suspension) pa sploh ni nobene razlike al daš 150% ali 0...nobenega odziva...vedno kot da bi se vozil po gladkem. Upam da bojo mojstri to čimprej popravili. Sicer sem še premalo igral da bi lahko dokončno sodil vendar se mi zdijo proge precej manj razgibane in bolj dolgočasne kot v prvem delu.

Drugače je pa fino špilat nov material in uživam, čeprav zaenkrat še z malo mešanimi občutki 😁

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...