Skoči na vsebino

DiRT Rally 2.0


branebrane

Recommended Posts

Da je zmeda se vecja imamo sedaj takorekoc tri verzije:

Standard /Day one/ Deluxe

 "Day one", ki naj bi bil zgolj pri dolocenih trgovcih in se tam v omejeni kolicini, kaze, da ima dodan se Porshe 911, ki ga drugace nikakor ne bos mogel dobiti, ter nekaj eary unlockov, kar je za samo vsebino igre itaq nepomembno.

Ce se pri obeh steje tudi preorder bonus je tudi malce zamegljeno, ker nekateri trgovci posebej pri obeh verzijah povdarjajo, da so preorder bonusu included za konkreten kljuc, spet drugi ne.

Deluxe pa naj bi imela isto kot Day one 911 + seveda se vse DLC-je in nekaj dodatnih early unlockov, ne bo pa nobenega extra dirkalnika, kar day one nebi imel (razen DLC seveda ter 4 dni predcasnega igranja).

Na GameLaden (nemska stacuna) imajo trenutno Dayone se celo malo ceneje, mi je pa stacuna dokaj nepoznana in nebi rad dobil kaksen regijsko neustrtezen kljuc :(

 

https://www.allkeyshop.com/blog/buy-dirt-rally-2-0-cd-key-compare-prices/

 

 

Link to post
  • Odgovori 405
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Danes se mi je ratal pa dvakrat pofockat na Daily eventu...woohoo   Fulvia pa Fordek s katerim sem glidal pa NZ sem tole lovljenje ritke se posnel  

Glede na to, da ne bo dolgo trajalo... Ker mi je dokaj všeč avto in proga, sem si danes popoldne vzel čas, da malo natreniram. Naj uživam dokler traja :D.

Žal bom zaradi velikih premetavanj na Poljskem po posvetu z zdravnikom, moral tale rally preskočit (v resnici sem bil na operaciji, odstranjevali aterom na lopatici). Za zdaj še ni znano, kdaj se bom

Posted Images

  • 4 weeks later...

Moje skromno mnenje. Poglej kdaj replay svojih vozenj v DR1, pa bos videl da je isto ali slabse. Jaz se vcasih za glavo primem, pa mislim kako super sem kaksno kombinacijo zavojev in skokov ujel. Druga stvar je kako do tega kar je videti prides z gasom in volanom ter kako dejansko tudi obcutis na volanu...tam se steje kaj je arkada in kaj blizje simu ali bolje receno DR1 ;)

 

Link to post
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Malce vec mesa in dejanski gameplay ter UI feel. Drugace pa OMG...poglej od 16-te minute naprej Argentino, sirino ceste (19-ta minuta) in prepade pod njo...EPIC!!!

 

pa se nov intervju s sefom designerjev ter Jonom

 

...in ce sem prav razumel multiplayer mode ne bo D3 like (ghost istocasno na pisti) bolj bo podoben D4 kot DR-ju, kjer tega razen v RX ni bilo...samo lige na dolocen cas. Tole je pomoje kar dost pomemben faktor za to, kako bo stvar resnicno zazivela.

Uredil - AliBuggy
Link to post
On 11/28/2018 at 2:58 PM, Ale said:

Jaz sem kar standard verzijo naročil na Instant Gaming. 

 

Mi lahko tisti, ki ste spil na teh allkeys straneh ze kupili, poveste a ste STEAM kljuc ze dobili al se caka na release day.

...sem vzel spil danes, pa je ze lep cas v processing statusu.

 

TNX

Link to post

jaz sem vzel tukaj https://www.voidu.com/en/dirt-rally-20-deluxe-edition

 

s kodo WINTERMADNESS pride 56€, samo nic ne pise, kdaj naj bi kljuc prisel. Ali takoj ali sele na dan release. Na mail sem dobil zgolj besedilo:

Thanks for buying from Voidu. Below is the summary of your order. 

Click to receive your key:

...ter link, kjer pa je pod key status - (se zmeraj) processing .

 

Sem mislil, da vseeno dobis kodo in jo das predhodno v Steam, aktivna pa seveda rata sele na release date spila. Prvic vidim za preorder, da moras tudi na key cakat do RD :S

Upam da se nisem nategnil 🤪

 

 

 

   
Link to post

Jaz sn ga nabavo že novembra na CD keys in mi v naročilu piše spodaj to: This product is a Pre-Order, it will be available here on or slightly before the release date of 26th February 2019.

Upam pa,da bo kaki dan prej.....mogoče. ;) 

 

Pa na tem zadnjem posnetku res super zgleda ta Porš. 😍

Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...