Skoči na vsebino

Triple Screen for Sim Racing


mancSLO

Recommended Posts

Meni osebni nima veze na kakšnih nastavitvah vozim. Važno, da so fps-ji stabilni in da jih ni premal :D Ne vem, js mam zdej v rFactor2 vse maxed out, pa lepo zgleda sam na preplayih. No ja, sej na dirki tud, sam nimam js cajta gledat okol med dirko. Je pa triple screen sigurno boljši immersion booster, kot pa neki post-process filtri, lepe senčke ipd. :D
Js sm bil tik pred nakupom še dveh U2412M, pa mi je crnkla R9 290x. Nabavil rx580 in zdej mam namest treh monitorjev mal lepš grafiko. Pa bi mel rajš tri monitorje in tastaro grafo ;)

Link to post

Jaz do naslednje generacije VR-a ziher ne zapravljam za nič v tej smeri.. Če bo next gen VR podpirala večje resolucija in bo imela manj problemi z FPS je definitivno to vsaj zame way to go.

Link to post

Jaz sem se tudi odlocal med oculusom in 3 ekrani. Pa nekako se zadovoljil z malo slabso sliko v zameno za globino in prostim pogledom! Seveda tudi FPS so bili vprasljivi, kar pa je zdaj na oculusu 90 fix (ob izidu oculusa je padalo tudi na 30 in manj), z vsem na full razen prazne tribune!

Se zmeraj pa, kadar vidim pri komu kako izgleda iracing na monitorju me kar slece od lepote, pol pa pridem domov na oculus in rabim 2 dni, da se privadim in neham jokat v ocala od zalosti....ma!, se privadis, in ugotovis, da ga ni cez VR 😎

Link to post
2 hours ago, mancSLO said:

Jaz pa ne morem imeti nastavitve grafike brez tribun, ker po tem ne vem, kje je brake point[iz]...

 

A? :dodgy:

Kaj maš bejbo pred vsakim ovinkom za ograjo? :DD

Drugače pa tribune so, samo so prazne :|

Uredil - Mitja M.
Link to post

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...