Skoči na vsebino

Splošna debata (started by mancSLO)


Recommended Posts

Hja, tudi jaz sem več ali manj iRacing only. Mogoče bi lahko kakšne fun dirke naredil, čeprav se mi več ali manj najdemo na endurance dirkah .Se pa strinjam kar pravi Mitja. Všeč ali ne, dejstvo je da ima AC (in najbrž v prihodnosti ACC ) največ šans da se nas/vas nabere dovolj za eno konkretno prvenstvo.

Link to post
Deli na drugih straneh
  • Odgovori 167
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, stvar je taka. Postavil sem tri 24/7 serverje (AC, rF2, R3E) za potencialno touring prvenstvo. Treba bo še potestirat če lahko vse trije naenkrat tečejo brez problemov. AC Server name

Mogoče se javimo še tisti, ki bomo probal peljat karkoli bo organizirano. Čas za furat si bom probal nekako najt, za organizirat pa vem koliko ga pobere in ne bom nič obljubljal pomoči. Seveda, če bom

Lepo, da gre enkrat debata v smer koncepta prvenstva in ne naslova igre v kateri se bo vozilo. Je pa res, da trenutne razmere na trgu narekujejo, da se ne da v vsakem naslovu vozit vsega. Ključnega po

Posted Images

Mitja.M :Moj mali namen je??

 

Sej ni tko težko razbrat, al je??

 

Jaz sm 100% da če je Asseta vsaj kolikor toliko ok za delat serverje, da bi se mogla pret na polno, ne vem pa...

 

 

Link to post
Deli na drugih straneh

Dirt 4 je najnovejše kar je samo ga fura bolj malo ljudi. Par fun eventov k sm jih naredu smo na dobr dan odpeljali u treh. Nevem, sej ce bi se vozilo, sm tudi za dirt rally. Samo bi rad da ni samo po pisti, tisto mi ni prevec zabavno...more it pocez :D 

Ja rallycross je tudi kul

Uredil - n1vekk
Link to post
Deli na drugih straneh

Js nism glih talent za rally, ampak sm zadnjič na tole naletu in me je kr presenetl. Zadnjič sva s Kranerjem mal vozila na mojem serverju, ampak bi blo fino, če jih je mal več. Very sideways :) Prog v AMS ni veliko, ene 6-7 so pa večinoma gravel s skoki, edino tale Hockenheim je mal kombinirana. Pa ena norveška je po ledu. 

4 dirkalniki:
Ford Focus RS RX 2017
Peugeot 208 WRx 2017
Audi S1 RX Quattro 2018
Volkswagen Polo R WRX 2018

kuba.jpg.96b46cf74933adea5f94d631a2b629f9.jpg

Še njegov video:

FFB ti hoče rame spahnit :D

Link to post
Deli na drugih straneh
  • 2 weeks later...

Evo, stvar je taka.

Postavil sem tri 24/7 serverje (AC, rF2, R3E) za potencialno touring prvenstvo. Treba bo še potestirat če lahko vse trije naenkrat tečejo brez problemov.

AC Server
name: slo-racing TCR Test
car: Seat Leon TCR
track: Silvertone National
format: Q - 10min, R - 15min

R3E Server
name: slo-racing TCR Test
car: TCR klasa
track: Hungaroring, Red Bull Ring, Imola
format: Q - 10min, R1 - 10min, R2 - 10min

rF2 Server
name: slo-racing BTCC Test
car: BTCC NGTC
track: Oulton Park, Croft Circuit     , Silverstone, Thruxton
format: Q - 10min, R - 15min

Tista platforma ki se bo najbolje obnesla, potem ni hudiča da se odpelje krajše prvenstvo.

 

  • Upvote 7
  • Like 1
Link to post
Deli na drugih straneh

Sprobala s Kranerjem BTCC NGTC na rF2 serverju. Mal sm bil skeptičen preden sem konektal, ampak sva se strinjala, da je povsem kul mod. Trije avti so FWD, en pa RWD. Proge so kul, moram še dež sprobat na singleplayer. Pa BOP bo treba prevert, čeprav na prvo žogo deluje ok.
Dej pls sam še practice session dodaj na rF2 server. 30 min bo kul. Bomo sami skip zvotal, če bo treba. Thx

Link to post
Deli na drugih straneh

 

 

 

Primerjava med AC in rF2, rf2 video je malo daljši, ker sem šel skozi proge, ac sicer ni server (ne poveže se), je pa ista proga in avto (glede na server). Kompresija naredi svoje, ampak za tiste keri nimajo enga ali drugega špila, za preview, R3E pa žal nimam :)

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...