Skoči na vsebino

Splošna debata (started by mancSLO)


Recommended Posts

  • Odgovori 167
  • Created
  • Zadnji odgovor

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Evo, stvar je taka. Postavil sem tri 24/7 serverje (AC, rF2, R3E) za potencialno touring prvenstvo. Treba bo še potestirat če lahko vse trije naenkrat tečejo brez problemov. AC Server name

Mogoče se javimo še tisti, ki bomo probal peljat karkoli bo organizirano. Čas za furat si bom probal nekako najt, za organizirat pa vem koliko ga pobere in ne bom nič obljubljal pomoči. Seveda, če bom

Lepo, da gre enkrat debata v smer koncepta prvenstva in ne naslova igre v kateri se bo vozilo. Je pa res, da trenutne razmere na trgu narekujejo, da se ne da v vsakem naslovu vozit vsega. Ključnega po

Posted Images

tud kr strošek tole :(
WTCR 2018 pack €14.96
6 (10) prog (4 iz koledarja 2018, kakor vidim, niso na voljo): Hungaroring €2.98; Nordschleife €7.97; Zandvoort €3.98; Slovakiaring €2.98; Suzuka €4.98; Macau €4.98 = €27.87
Skupaj torej.. €42.83

Link to post
Deli na drugih straneh

Zanimivo, meni se zdi strošek ne velik če se vozi cca pol leta in res uživa, pol na koncu če bi bilo zanimiv, se celo sezona ponovi.....jaz resno ne silim nobenega, bi pa blo fino da nekaj skup sestavimo in uživamo, sicer če bo le kaj kandidatov....

Link to post
Deli na drugih straneh

€45 za 7 dirk je pa res preveč. Pol pa že rajš iracing. Zdej, kolkr sm js informiran s strani uporabnikov r3e na RD, špil ni napačen, ampak nekako predrag za nove uporabnike. Če bi si mi že od prej lastili (vse ) proge, potem je tistih €15 za wtcr 2018, drobiž. To bi pomenilo, da lahko vozimo prvenstva za isti vložek še na drugih progah, tako pa bi morali za popestritev koledarja zopet seči v žepe. In to je problem r3e. Meni so ga (stroškovno) odsvetovali uporabniki/osebjeRD, če ne mislim resno vozit tud v prihodnosti, ko sem se želel udeležit prvenstva. Stara vsebina hitro zatone v pozabo in strošek se včasih niti ne povrne. Ker se srečujemo v AMS in rF2 clubih, so tudi predvidevali, da mi fizika ne bo všeč. Po drugi strani pa.. mogoče si celo kupim en avto za štos in ga sprobam na eni izmed free prog :)

Link to post
Deli na drugih straneh
Pred 4 urami , play je napisal:

Zanimivo, meni se zdi strošek ne velik če se vozi cca pol leta in res uživa, pol na koncu če bi bilo zanimiv, se celo sezona ponovi.....jaz resno ne silim nobenega, bi pa blo fino da nekaj skup sestavimo in uživamo, sicer če bo le kaj kandidatov....

Ti se kdaj prijavi na kako prvenstvo pa ga odpelji prvič. 

Link to post
Deli na drugih straneh

Bom nesramen spet, sej itak sm zmer :)

 

Dat za volan 300 do 1k ali velo več, pol pa rečt da se 7x ne splača uzivat in dati 50e, ali se nato ponovi pa je prec 14 dirk, 2 sezoni, ali celo več, .... ne vem, mal že OBUPUJEM nad vami, (pa na koncu bo spet slišat, kako sm nesramne, žleht, ne vem kaj.....), sm ko take poste grem brat, me resno mine....

 

predlagam vam ker vam je vse zanič, ali predrago, ali še kaj poleg??? kupte ps4 gt sport pa imate veselico, vsak dan vozi vsaj 10 ljudi, vsak dan nas je več, IN JA NE VOZIMO SIMULACIJO, imamo se pa j...., jebeno, noro vrjemte, pa daš tistih 30e za špil pa imaš mir, ...ker vozilo se bo glih do gt7, pol pa še več...aja sory mi se igramo, igramo arkado, se oproščam to ne bo za vas.....(jst pa raj 3let skup vozim odlično arkdao in se veselim, kdo da se sm neki piše, naredi pa ama nič...)

 

Počas mene mineva, sory do vseh!

 

ampak povdarjam pa, silim vas da se naredi lepa sezona, da sloR živi, da je kaj novga folka, da se družimo, da kaj skup naredimo, DA JAZ PODELIM ŠE TISTI SEDEŽ, od iR tekmovanja (sm alooo al razlgam že 2let al 3 let dni, in v 3 letih se ni nč nardilo??)), ....počasi dobivam filing da je sloR sm še za pisanje, oz vsak po svoje razlaga kje dirka, oz dirka skor noben več, raj se pričkamo na forumu, kot da bi se nek cup sestavil, žal mi je to napisat, sm taka je resnica....

 

Nimam časa, nimam volje včasih...ampka delam na tekmovanju kjer bo 50, 60 folka, na 4x konzolah, en kup organizacije, en kup vsega, par ljudi pomaga, avseen naredimo enostavno in velik veselja je tukaj, resno mi je žal jaz vas več ne kapiram...

 

zdej me pa hitr popluvajte, itak večina se le to zna, deli minuse in podobne otročje fore...

 

 

Link to post
Deli na drugih straneh
8 hours ago, play said:

Dat za volan 300 do 1k ali velo več, pol pa rečt da se 7x ne splača uzivat in dati 50e, ali se nato ponovi pa je prec 14 dirk, 2 sezoni, ali celo več

14 dirk js na racedepartment.com odpelem v enem mesecu. Dirkam v Automobilisti, rFactor, rFactor2 in Wreckfest. Za €10 na leto.Tle nej pa dam €50 in molim, da nas bo 10 od 20 končalo prvenstvo?

Seveda, problem je večplasten, zakaj je temu tako. In se strinjam s tabo, da portal prej spominja na simulacijo prirejanja dirk, kot pa na portal, kjer se res kaj dogaja - vozi na primer :)

Vendar, kot sem že omenil v tej temi.. problem je v uporabnikih, ki se ne udeležujejo eventov. Prav tebe se spomnem, kako si vedno znova prosil za fwd evente. In ko sem se lotil prirejanja eventov, razen Marjana in 1x Eržena, na tistih eventih ni bilo nikogar od teh, ki sedaj tu sodelujejo v tej temi. Js osebno, če se le da, se izognem fwd avtom, ampak sem vseeno, ker so bile take želje izražene tud iz strani drugih (Fabijan je mel tud vedno te preference), ne samo tebe, naredil kar nekaj takih eventov, pa ni bilo nikogar. Celo BTCC 2016 ;) Vozili smo Automobilisto, ki danes s season passom (vsi možni DLC-ji, vključno s še ne izdanimi) stane €38, takrat pa je bla cena okol €25. Ampak za ta dnar dobiš tolk materiala, da ne bi do najine penzije vsega odvozili. Premium pack za r3e, kjer dobiš vse, kar je do sedaj izdano, stane pa €100 + vse kar še pride bo treba dokupit in plačat. Pa r3e, razen v licencah, Automobilisti ne seže do gležnjev. Enostavno se ne splača za 7 dirk na sezono.

Tak portal (zelo ozko usmerjena veja gaminga) lahko živi le, če se stalno kaj dogaja. Za pridobivanje novih članov in pobiranje donacij je seveda potrebno več kot eno prvenstvo na sezono. To je podobno, kot bi bil lastnik trgovine in bi imel samo okoli Božiča odprto. To pa ni v domeni uporabnikov, ampak lastnika portala, zato je tudi morebitna debata v tej smeri seveda brezpredmetna.

Če bo kaj organizirano pridte vozit, pa pol jamrite, da je premal dirkanja. Verjetno vam bo Eržen hitr naštimal 2 dirki na tedn, če bo interes.

Link to post
Deli na drugih straneh

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Odgovori na to temo...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Povezava je bila samodejno vdelana.   Raje prikaži samo povezavo

×   Your previous content has been restored.   Počisti urejevalnik

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Temo prebirajo   0 uporabnikov

    Te strani si ne ogleduje noben registriran uporabnik

×
×
  • Ustvari novo...